Seznam článků

První únorová Big Shock! liga

pondělí, 2. února 2015

Měsíc únor jsme zahájili jak jinak než na písku  Kvůli četným odhláškám se únorové kolo Big Shock! Ligy odehrálo pouze v kategorii žen, kterou doplnil jeden začínající chlapecký pár a jeden mixový pár pospojovaný tak, aby se jednalo o vyrovnané dvojice. To se myslím i povedlo vzhledem k počtu tie breaků a dlouhým výměnám lahodícím oku diváka i trenéra.

Poohlédnutí za sezónou 2014

čtvrtek, 29. ledna 2015

Vzhledem k započatému novému roku bychom rádi zhodnotili ten předchozí, a vyzdvihli tak úspěchy našich hráčů na klubových, svazových i mezinárodních soutěžích. Trenéři s hráči ušli za tento rok obrovský kus cesty zmapovaný v tomto článku.

Lednové kolo pražského poháru v mini beachi

pondělí, 26. ledna 2015

Další kolo Pražského poháru v mini beachi se odehrálo 17.1.2015, tentokrát v areálu Kapitol. Jak se našim nejmladším dařilo?

Světová beachvolejbalová špička bude hrát opět v Praze

čtvrtek, 22. ledna 2015

Českému volejbalovému svazu se podařilo dohodnout se Světovou volejbalovou federací na opětovném pořádání Prague Open 2015 v ženské kategorii.

Námi pořádané 3. kolo Pražské Junior Beach Ligy

středa, 21. ledna 2015

O víkendu 10.-11.1 se odehrálo třetí kolo Pražské Junior Beach Ligy. Tentokrát pod záštitou klubu Just Sport and fun v areálu Gutovka. V sobotu se odehrály kategorie do 10-ti let, do 12-ti let a ženská část do 15-ti let. V neděli pak proběhly dohrávky skupin zelených můžu, fialových a modrých žen i můžu. Celkově se turnaje zúčastnilo 119 dvojic, které byly rozděleny do 8 skupin. 

Novoroční celodenní kemp v Benešově

úterý, 20. ledna 2015

V neděli 4.1 se v Benešově začal rok Vámi oblíbeným kempem, který se tentokrát nesl v duchu útoku. Kapacita kempu byla naplněna hráči z Benešova a Prahy.  Celý den byl pod vedením našeho šéf-trenéra Miloše Takáče a dalších trenérů Beach Servisu: Libora Slámy, Roberta Zýky a Hanky Ledvinkové.

Letošní první turnaj Big Shock! ligy v Benešově u Prahy

pondělí, 19. ledna 2015

V neděli 18.1. probělo na benešovských kurtech první letošní kolo Big Shock! ligy. Turnaje se celkem zúčastnilo 12 párů. Zavládala milá atmosféra, chcete ji také aspoň trochu zažít? Čtěte dál..

V Praze proběhlo 9.11. druhé kolo Pražského poháru v mini beachi

středa, 31. prosince 2014

V druhém roce existence našeho klubu jsme se zhostili organizování série turnajů "Pražského poháru v mini beachi" pro naše nejmenší. Pravidelná účast na turnajích dětem velice pomáhá v rozvoji ať už na fyzické, technické, taktické či psychické úrovni. V pravidelných intervalech proto budeme pořádat turnaje v mini beachi v Praze, časem i v Benešově a Pardubicích.  Na Gutovce jsme 9.11. pořádali druhé kolo této soutěže. Kolik párů se turnaje zúčastnilo a jak se jim dařilo se dozvíte, pokud budete číst dál.

Krásné svátky Všem členům, rodičům a partnerům

pátek, 26. prosince 2014

PF 2015

Vánoční MIXY v Pardubicích 21.12.2014

pondělí, 22. prosince 2014

Beachvolejbalový rok 2014 skončil v Pardubicích v neděli 21.12. turnajem mixů.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov