Seznam článků

Pozvánka na listopadové akce v Benešově

úterý, 22. října 2013

Všechny sportovní nadšence bychom rádi pozvali na sportovní klání, která pořádáme v listopadu v Benešově, již v teple - nově postavené - nafukovací haly!

Třetí série openů do 23 let s Milošem Takáčem

pondělí, 21. října 2013

Nově na Gutovce pokračujeme v pořádání openů do 23 let i s tradičním organizátorem a stvořitelem akce tohoto druhu. První kolo letošního ročníku bylo odehráno v neděli 20.10.2013

7. mistrovství ČR v beach tenise

středa, 16. října 2013

Pokud byste chtěli vyzkoušet jiný beach sport, než jste od nás zatím byli zvyklí, navrhujeme vám rovnou vyzkoušet beach tenis na MČR, které se odehraje v našem partnerském areálu na Kapitolu. Přihlašovat se můžete na těchto webových stránkách a propozice můžete dohledat v tomto článku. 

Beach Service nově spolupracuje s e-shopem, který nabízí vše, co si sport žádá. Dovolte nám představit CVRČEKSPORT!

úterý, 1. října 2013

Rádi bychom Vám představili našeho nového partnera – Cvrčeksport. Cvrčeksport je společnost založena sportovními nadšenci, kteří se rozhodli prodávat právě takové zboží, ke kterému měli nejblíže a mohli tak poskytovat cenné rady svým klientům, ke kterým volí individuální přístup při každé objednávce. I Vy se můžete těšit z našeho nového partnerství. Přijďte si zahrát na námi pořádané turnaje a nechte se překvapit 

Petr Koukal 2. část: Písek je vhodný pro všechny sporty

pátek, 13. září 2013

Přečtěte si pokračování rozhovoru s českým reprezentantem v badmintonu a olympionikem Petrem Koukalem (27). Jeho jméno je spojeno kromě sportovních výsledků také s příkladem člověka, který překonal rakovinu a vrátil se na sportovní špičku. Rozhovor jsme s nim točili těsně před odletem na mistrovství světa v čínském Kuang-Čou. Petr doufal v postup do 3. kola. Zranění kolena mu ale nakonec nedovolilo dokončit zápas v druhém kole proti indickému reprezentantovi Kashyapu Parupallimu. Petr Koukal tak musel zaměnit dějiště mistrovství světa za péči v Centru pohybové medicíny MUDr. Pavla Koláře v ČR.

Turnaje o víkendu 31.8. - 1.9.

úterý, 3. září 2013

Turnaje už se nám postupně rozvíjí ve všech našich areálech. V Benešově se hrálo celý víkend a v Pardubicích v neděli. Soukromými akcemi jsme pak dokázali zaplnit i areál v Praze.   

Pořádáme nábory do kroužků a tréninkových skupin plážového volejbalu

úterý, 3. září 2013

 Přijďte si vyzkoušet tréninky s našimi trenéry v areálech v Praze, Pardubicích a Benešově. Aneb beach volejbal se nehraje jenom v létě! Více informací v článku. 

Petr Koukal: Písek je vhodný pro všechny sporty

čtvrtek, 15. srpna 2013

Petr Koukal (27) je český reprezentant v badmintonu a olympionik. Jeho jméno je spojeno kromě sportovních výsledků také s příkladem člověka, který překonal rakovinu a vrátil se na sportovní špičku. Rozhovor jsme s nim točili těsně před odletem na mistrovství světa v čínském Kuang-Čou. Petr doufal v postup do 3. kola. Zranění kolena mu ale nakonec nedovolilo dokončit zápas v druhém kole proti indickému reprezentantovi Kashyapu Parupallimu. Petr Koukal tak musel zaměnit dějiště mistrovství světa za péči v Centru pohybové medicíny MUDr. Pavla Koláře v ČR.

Prekvapenia na Grand Slame v Berlíne

čtvrtek, 15. srpna 2013

Počas minulého týždňa sa odohral Grand Slam v Berlíne, ktorý priniesol mnohé prekvapenia. O príjemné prekvapenie pre svojich fanúšikova sa postarala česká ženská beachvolejbalová dvojica Kristýna Kolocová, Markéta Sluková.

Zajímavosti z finálového turnaje mistrovství republiky Slovenska

středa, 14. srpna 2013

Náhodou jsem se uplynulý víkend jako divák přichomýtl v Košicích k MR. Dodávám, že o propagaci beachvolejbalu se Slováci umějí postarat.   

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov