Seznam článků

Beach Service pořádal letošní první soustředění v Itálii

pondělí, 16. května 2016

Jako už v dřívějších ročnících, tak i letos se pořádala výprava za italským pískem. Zúčastnit se mohl každý. Nezáleželo na věku nebo herních schopnostech. Důležité bylo pouze připravit se na to, že kemp v Itálii vás posune na vyšší herní i technickou úroveň. K tomu bylo potřeba vzít si s sebou, krom sportovního oblečení a jídla, i snahu a odhodlání stát se lepším hráčem.

Jak si vede Beach Service Tour v prvním ročníku soutěže?

úterý, 12. ledna 2016

Jsou za námi v podstatě tři celé kompletní měsíce soutěže a my bilancujeme, jestli je na místě spokojenost.

Seminář se Simonem Nauschem

sobota, 26. prosince 2015

Pátek 4. prosince večer se ukázal být jediným možným dnem, kvůli časovým možnostem našich trenérů i Simona samotného, kdy jsme mohli toto jedinečné vzdělávací setkání uskutečnit. Vytíženost našich trenérů není malá a přeci jen vymyslet datum, kdy lze dostat na jedno místo v jeden čas už skoro dvacet trenérů ze čtyř měst, kde působíme, není žádná legrace.

Spolupráce se školami pokračuje. A nás baví!

úterý, 20. října 2015

Na začátku září jsme na kurty v Praze, Benešově a v Pardubicích nahnali stovky žáků z okolních škol, aby si vyzkoušeli beach volejbal. Ve spolupráci se školami vidíme velký potenciál, a tak tato akce s našimi profi trenéry, která je pro děti a teenagery zdarma, stále pokračuje!

První zářijový týden jsme žáky základních škol i studenty středních škol seznamovali s plážovým volejbalem

neděle, 6. září 2015

V rámci náborové akce jsme nabídli školám v dosahu našich sportovišť ukázkové hodiny pro jejich studenty zdarma. Na hřištích Beach Service se tak vystřídaly stovky dětí, které se mohly naučit základům beach volejbalu nebo přehazované.

Na Vítkově už i s umělým venkovním osvětlením

neděle, 16. srpna 2015

Nově si můžete rezervovat v Praze na Žižkově kurt i v pozdních večerních hodinách. Umělé osvětlení je na kurtech zprovozněno.

Beach Service nově provozuje i antukový volejbalový kurt

pondělí, 10. srpna 2015

Na Vítkově máme v provozu také antukový kurt a k mému velkému překvapení je od začátku provozu docela slušně obsazen.

Děti nemají o českém ani světovém beach volejbalu skoro žádné povědomí

čtvrtek, 11. června 2015

Když se zeptáte dětí, které navštěvují beach volejbalové kroužky v různých areálech, sotva vám jako hráčky, ke kterým vzhlíží, jmenují Kiki a Maki. Nedají však často dohromady ani jejich celá jména.

Poctivá novinářská práce na Beachservice.cz

pátek, 17. dubna 2015

Můj dlouholetý plán spustit trvalý a funkční webový magazín o plážových sportech nabývá konkrétních podob. Ve spolupráci s mladými nadějnými novináři pro vás časem budeme připravovat každodenní zpravodajství ze světa, České republiky, ale i z našich zatím skromných aktivit.

Beach Service roste a naše spokojenost s ním

čtvrtek, 12. března 2015

Roste počet hráčů na našich turnajích, což v  poslední době souvisí až s enormním nárůstem počtu našich členů. I se začátkem nového školního pololetí přibývá mladých sportovců, což nás velmi těší. Počet přihlášených beachařů do Itálie také pozitivně překonal naše odhady. Zároveň spouštíme náš první pražský areál. Uvidíme, co se letos ještě poštěstí!

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov