Seznam článků

Markét s Bárou si ze světovky z Turecka vezou zlato!

pondělí, 26. října 2015

V tureckém letovisku Antalya se od 20. do 25. října konal další turnaj světové série FIVB. Do hry se zapojilo hned sedm českých párů. Velkou radost fanouškům plážového volejbalu udělaly Markéta Sluková s Barborou Hermannovou, které dokázaly i přes Markétino zranění získat zlaté medaile.

Pozvánka na víkend: Ženy a muži na Vítkově, mixy a mini beach v Pardubicích

pátek, 23. října 2015

Ani tentokrát nepřijdou nadšení beachvolejbalisti o víkendové turnaje. V sobotu se na Vítkově rozpoutá bitva o prvenství v 2. lize mužů a žen, v neděli pak do Pardubic dorazí účastníci 1. ligy mixů a děti.

Exkluzivně: Pár slov od Markét, Báry a Simona ze světovky v Turecku

čtvrtek, 22. října 2015

Markétě Slukové s Bárou Hermannovou se na světovce v tureckém letovisku Antalya daří na jedničku. Ve skupině smetly všechny své soupeřky ve dvou setech a do dalších bojů postoupily z prvního místa. Podívejte se, co nám o dosavadním průběhu turnaje napsali Markét, Bára i jejich trenér Simon.

Proč se vypravit na turnaj až do dalekých Pardubic?

středa, 21. října 2015

O pražské turnaje Beach Service Tour je povětšinou obrovský zájem. Ani na Benešov hráči nezanevřeli a často tam jezdí. S Pardubicemi je to těžší. Jsou daleko. Pražanům se takovou "dálku" jezdit nechce. Přitom právě tento areál má spoustu výhod.

Spolupráce se školami pokračuje. A nás baví!

úterý, 20. října 2015

Na začátku září jsme na kurty v Praze, Benešově a v Pardubicích nahnali stovky žáků z okolních škol, aby si vyzkoušeli beach volejbal. Ve spolupráci se školami vidíme velký potenciál, a tak tato akce s našimi profi trenéry, která je pro děti a teenagery zdarma, stále pokračuje!

První liga mužů a žen zaplnila halu na Vítkově

pondělí, 19. října 2015

Po dlouhé době jsme měli pouze jeden hrací den, a to neděli 18. října. Třetího kola Beach Service Tour se zúčastnilo 24 párů. Kromě bodů se hrálo o ceny našich partnerů Hiko, Big shock!, Adidas Coty a Stample.

V Plzni otevřeme nové beachvolejbalové kurty. První den bude zdarma!

pondělí, 19. října 2015

Po Praze, Benešově a Pardubicích se krytých kurtů na plážový volejbal dočkají i sportovci v Plzni. V poslední říjnový den se v areálu TJ Sokola Letná bude konat otevíračka, díky níž si příchozí budou moci nová hřiště ve vyhřívané hale vyzkoušet zdarma. Hned následující den přijdou na řadu turnaje.

Pozvánka na víkend: Kemp s Bobbem, mixy v Benešově a fandění v Praze

čtvrtek, 15. října 2015

Užijte si víkend s beach volejbalem! V pátek večer ho odstartuje kemp pod taktovkou Bobba Kufy. V sobotu se bude hrát turnaj mixů v Benešově. A v neděli zaskočte fandit na Vítkov na turnaj mužů a žen.

Turnajový víkend s našimi hvězdami. Do Benešova přijeli i Bobb, Markét a Bára

středa, 14. října 2015

Víkend 10. a 11. října jsme strávili v krásném areálu S-centra v Benešově u Prahy. Odehráli jsme zde druhou ligu mužů a žen, první ligu mixů i mini beach. V neděli se za námi přijely podívat dokonce i naše hvězdy: Markét Sluková, Bára Hermannová a Bobb Kufa.

Mexiko: Vítězství patří Američanům a Němkám. Gálová s Olivovou si zahrály hlavní soutěž

úterý, 13. října 2015

Také mexičtí fanoušci plážového volejbalu mohli na vlastní oči spatřit profesionální hráče v akci. Puerto Vallarta hostila od 6. do 11. října turnaj světové série kategorie Open. Kvalifikace se zúčastnily dva české páry – Martina Jakubšová s Dianou Žolnerčíkovou a Eliška Gálová se Sárou Olivovou. Druhá zmíněná dvojice se představila i v hlavní soutěži.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov