Seznam článků

Stříbro z mistrovství Evropy pro českou dvojici Sluková-Hermannová

středa, 8. června 2016

Po společných devíti měsících na písku vybojovaly Markéta Sluková s Bárou Hermannovou skvělou stříbrnou medaili na mistrovství Evropy ve švýcarském Bielu. Česká republika tak má medailové umístění na tomto turnaji po 14 letech.

400 !!!!

úterý, 7. června 2016

Letošního 1. ročníku Beach Service Tour už se zúčastnilo skvělých 400 hráčů napříč všemi našimi areály.

Máme za sebou další Klubový den. Kdo vybojoval prestižní klubové tituly letos?

čtvrtek, 2. června 2016

V sobotu 28.5. jsme se přesunuli s Beach Service do Pardubic. Pro padesát hráčů bylo připraveno všech osm kurtů. Čtyři venkovní a čtyři vnitřní, když by pršelo. Turnaj se díky využití více kurtů hezky urychlil a tituly královny, prince a princezny klubu byly přiděleny již kolem šesté hodiny.  

Pohled Miloše Takáče na výkon jeho svěřenců při MS U21

pátek, 27. května 2016

Na mistrovství světa do dvaceti jedna let doprovázel Jakuba Válu a Filipa Štastného šéftrenér Beach Service Miloš Takáč. Krom tréninků v České republice se jeli Kuba s Filipem připravovat i do větrné Itálie spolu s dalšími členy klubu. Pod každodenním dozorem Miloše Takáče se tak pilně připravovali na blížící se mistrovství světa. Jak Miloš hodnotí jejich působení v Luzernu? 

Jaký tým vyhrál druhé kolo trenérského turnaje?

úterý, 24. května 2016

V sobotu 21. 5. jsme uspořádali druhé kolo trenérského turnaje pro svěřence Beach Service mladší 18 let. Akce se zúčastnilo 45 hráčů, kteří zaplnili na celý den čtyři kurty vítkovského areálu.

Jakub Vála s Filipem Šťastným skončili na MS U21 na 17. místě

pátek, 20. května 2016

Od 11. do 16. května proběhlo ve švýcarském městě Luzern mistrovství světa pro hráče do 21 let. Návštěvníci turnaje, který se konal v turisticky vyhledávané oblasti blízko hory Mount Pilatus, si kladli otázku - ovládnou opět celý turnaj brazilské dvojice? My v Beach Service jsme zase byli zvědaví, jakou stopu v Luzernu zanechají Kuba Vála s Filipem Šťastným.

Beach Service pořádal letošní první soustředění v Itálii

pondělí, 16. května 2016

Jako už v dřívějších ročnících, tak i letos se pořádala výprava za italským pískem. Zúčastnit se mohl každý. Nezáleželo na věku nebo herních schopnostech. Důležité bylo pouze připravit se na to, že kemp v Itálii vás posune na vyšší herní i technickou úroveň. K tomu bylo potřeba vzít si s sebou, krom sportovního oblečení a jídla, i snahu a odhodlání stát se lepším hráčem.

Ohlédnutí za turnajem v Xiamenu

čtvrtek, 12. května 2016

Xiamen se v dubnu již počtvrté stal zastávkou FIVB World Tour od roku 2013. Obou kategorií se zúčastnilo 32 párů. Prize money činilo 150 000 amerických dolarů. Loňskými vítězi se v Xiamenu stali Phill Dalhausser/Nick Lucena z USA a Joana Heidrich/ Nadine Zumkehr ze Švýcarska. Kdo ovládl čínské kurty letos? 

Druhý dubnový víkend patřil halovému MČR do 20 let

čtvrtek, 28. dubna 2016

Březen a duben byl v České republice ve znamení halových mistrovství v plážovém volejbalu pro různé kategorie. Martina Hrabová byla osobně přítomna na HMČR U20. Přečtěte si reportáž i krátký rozhovor s vítězi.

Klub bude od jara působit v dalším areálu.

středa, 27. dubna 2016

V areálu základní školy Donovalská v Praze na Chodově otevíráme od středy 11. května nové tréninkové skupiny.  

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov