Seznam článků

První zářijový týden jsme žáky základních škol i studenty středních škol seznamovali s plážovým volejbalem

neděle, 6. září 2015

V rámci náborové akce jsme nabídli školám v dosahu našich sportovišť ukázkové hodiny pro jejich studenty zdarma. Na hřištích Beach Service se tak vystřídaly stovky dětí, které se mohly naučit základům beach volejbalu nebo přehazované.

David Lenc, spoluhráč Davida Kufy, a jeho pohled na mistrovství

pátek, 4. září 2015

Na závěr našeho krátkého seriálu bychom vám rádi představili Davida Lence, mistra České republiky, spoluhráče Davida Kufy a možná zítřejšího držitele titulu "King of the Beach".

Davidu Kufovi se splnil sen, od neděle 30.8. mu náleží titul mistra České republiky

pátek, 4. září 2015

Další rozhovor nám poskytl David Kufa, hráč, který již dlouhou dobu patří mezi českou beach volejbalovou špičku. Veškerou přípravu se spoluhráčem Davidem Lencem směřoval k mistrovství České republiky, které se mu podařilo vyhrát. Jaké jsou jeho hráčské cíle nyní a jak zpětně hodnotí mistrovství, se dozvíte v našem exkluzivním rozhovoru.

Honza s Bobbem jsou vicemistři České republiky!

pátek, 4. září 2015

Pouze dva body je dělily od titulu mistrů České republiky. Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s hráči Beach Service - Honzou Dumkem a Bobbem Kufou. Jak zpětně hodnotí mistrovství? Co je čeká v blízké budoucnosti a kam je můžete přijet podpořit?

Čeští reprezentanti do 22 let medaili nezískali, zato přivezli krásné čtvrté místo

čtvrtek, 3. září 2015

Beachvolejbaloví fanoušci si v portugalském Macedo de Cavaleiros užili skvělou show. Ve strhujících zápasech se tu na evropském šampionátu hráčů a hráček do 22 let předvedly vycházející hvězdy plážového volejbalu. Nechyběli ani čeští reprezentanti.

Překvapení se nekoná. I tentokrát ovládly světovku brazilské týmy

úterý, 1. září 2015

Plný stadion, fandící dav a na nejvyšším stupínku opět brazilské dvojice. Tak vypadal grand slam v polském Olštýně. Stejně jako o týden dříve v Kalifornii, i tentokrát si pro zlato došli Larrisa s Talitou a Alison s Brunem Schmidtem. České týmy se do hlavní soutěže neprobojovaly.

Vítěz kinga v sobotu nepřekvapil, zato vítěz prince ano!

úterý, 1. září 2015

Letošní Klubový den v Pardubicích, který se odehrál 29. srpna, nám přál jak herně, tak počasím a hráčskou atmosférou.

Turnajový víkend s Beach Service

pátek, 28. srpna 2015

Minulý víkend jsme celý věnovali čemu jinému než plážovému volejbalu. V sobotu se odehrál turnaj mixů v areálu Sport Vítkov a v neděli se utkaly ženské dvojice v benešovském areálu Scentra. Na oba turnaje dorazilo po sedmi dvojicích, hráli jsme tedy systémem každý s každým.

Přijďte zafandit nejlepším českým hráčům! Mistrovství ČR je tady

čtvrtek, 27. srpna 2015

Sportovní areál Hamr Záběhlice i kurt na parkovišti Centra Černý Most budou svědky vyvrcholení letošní beachvolejbalové sezóny. Během nadcházejícího víkendu se zde uskuteční UNIQA Mistrovství České republiky. Všichni milovníci plážového volejbalu jsou srdečně zváni!

Beach Service nabírá nové zájemce o plážový volejbal

středa, 26. srpna 2015

Máte rádi pláže, slunce a pohyb? Zajímáte se o své zdraví, chcete mít dobrou fyzickou kondici a potřebujete si po škole či po práci pročistit hlavu? Přijďte si vyzkoušet tréninky plážového volejbalu v příjemném kolektivu. Beach volejbal je nádherný, komplexní, zdravý a atraktivní sport.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov