Seznam článků

Realizace zbrusu nového areálu pro plážový fotbal v Praze je v plném proudu

pondělí, 23. března 2015

S předsedou asociace plážového fotbalu Janem Dámcem jsme si povídali o nově vznikajícím beach fotbalovém areálu, který bude teprve druhým areálem pro plážový fotbal v ČR. Jan Dámec se věnuje tomuto sportu od roku 2008 a v roce 2010 se stal, jak už bylo řečeno, předsedou jeho asociace. Jak se zatím pere s tímto jistě nelehkým úkolem, si můžete přečíst v našem rozhovoru.

Brazilské legendy Ricardo a Emanuel opět hrají spolu

sobota, 21. března 2015

Nejúspěšnější dvojice v historii beach volejbalové světové tour FIVB ve složení Ricardo a Emanuel se vrátila zpět na kurty. První turnaj po jejich návratu odehráli v rodné Brazílii, konkrétně na Grand Slamu v Sao Paulu. Jejich návrat se vydařil a před domácími fanoušky se mohli těšit z druhého místa. Společně získali už neuvěřitelnou osmapadesátou medaili v rámci světové tour.

Pozvánka na denní beach volejbalové kempy s Beach Service

pátek, 20. března 2015

Rádi bychom Vás pozvali na open denní kempy, které pro Vás Beach Service pořádá během celého roku ve všech námi využívaných areálech. Nově teď i v našem areálu na Vítkově.

Pražský pohár v mini beachi

úterý, 17. března 2015

V neděli 15.3. jsme se sešli v areálu Gutovka na dalším kole Pražského mini beachi, což je turnaj určený pro děti nejen z našich kroužků, které s beachem teprve začínají.

Beach Service roste a naše spokojenost s ním

čtvrtek, 12. března 2015

Roste počet hráčů na našich turnajích, což v  poslední době souvisí až s enormním nárůstem počtu našich členů. I se začátkem nového školního pololetí přibývá mladých sportovců, což nás velmi těší. Počet přihlášených beachařů do Itálie také pozitivně překonal naše odhady. Zároveň spouštíme náš první pražský areál. Uvidíme, co se letos ještě poštěstí!

Trénování plážového volejbalu s Beach Servicem na Žižkově

úterý, 24. února 2015

Endy Takáč se na jeden den v týdnu vrací k trénování. Zakládá ve spolupráci s dalším otrlým trenérem Jardou Pešťákem dvě tréninkové skupiny pro hráče, kteří mohou trénovat jen ve večerních hodinách. Jedná se o jednu mužskou a jednu ženskou skupinu.  

Dětský turnaj v plážové přehazované a mini beachi, Benešov.

úterý, 24. února 2015

Nově jsme pro Vás připravili dětské turnaje v plážové přehazované pro děti do 10 let a v mini beachi do 13 let.

Od dubna rozšíří Beach Service působení o vlastní areál v Praze!

pondělí, 23. února 2015

Je to tu! Areál na plážový sport v Praze budeme provozovat i my. Počínaje tímto jsme dnes spustili prodej beachvolejbalových kurtů na Žižkově. Permanentku možno zajistit na celou letní sezonu už nyní. Rezervace kurtů se rychle plní, tak moc dlouho nečekejte. Zájemci, neváhejte se ozvat na email info@beachservice.cz nebo na telefoním čísle +420733129473.

Pozvánka na 8. zimní mistrovství České republiky v plážovém tenise

čtvrtek, 19. února 2015

V sobotu 28. února 2015 se v areálu Beach Tenis Kapitol v pražské Michli koná už 8. zimní mistrovství České republiky v plážovém tenise !

Rozhovor s šéftrenérem Milošem Takáčem

pondělí, 16. února 2015

Dnes jsem pro Vás připravili rozhovor s naším šéftrenérem Milošem Takáče.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov