Turnaje

16
úno

S-Centrum Benešov u Prahy

Beach Service Tour 2018/2019 - 1. liga mužů

9 / 14

Detail akce

16
úno

S-Centrum Benešov u Prahy

Beach Service Tour 2018/2019 - 2. liga mixů

4 / 8

Detail akce

16
úno

S-Centrum Benešov u Prahy

Beach Service Tour 2018/2019 - Mini beach do 13 let

5 / 12

Detail akce

16
úno

Plzeň - TJ Sokol Letná

Beach Service Tour 2018/2019 - Mini beach do 13 let a MIX

9 / 18

Detail akce

17
úno

TCV Pardubice

Beach Service Tour 2018/2019 - Mini beach do 13 let spolu se Zimním pohárem

4 / 16

Detail akce

17
úno

TCV Pardubice

Zimní pohár Beach Service ŽENY

0 / 16

Detail akce

23
úno

Beachklub Ládví

Beach Service Tour 2018/2019 - 1. liga žen

5 / 16

Detail akce

23
úno

Beachklub Ládví

Beach Service Tour 2018/2019 - 1. liga mužů

4 / 16

Detail akce

23
úno

Beachklub Ládví

Beach Service Tour 2018/2019 - 2. liga mixů

9 / 16

Detail akce

23
úno

Beachklub Ládví

Beach Service Tour 2018/2019 - Mini beach do 13 let

4 / 16

Detail akce

23
úno

Plzeň - TJ Sokol Letná

Zimní pohár Beach Service JUNIORKY

0 / 16

Detail akce

23
úno

Beachklub Ládví

Beach Service Tour 2018/2019 - Mini beach do 10 let

9 / 18

Detail akce

23
úno

Plzeň - TJ Sokol Letná

Beach Service Tour 2018/2019 - Mini beach do 13 let spolu se Zimním pohárem

0 / 16

Detail akce

24
úno

S-Centrum Benešov u Prahy

Beach Service Tour 2018/2019 - 1. liga mixů

0 / 16

Detail akce

24
úno

S-Centrum Benešov u Prahy

Beach Service Tour 2018/2019 - 2. liga žen

6 / 16

Detail akce

24
úno

S-Centrum Benešov u Prahy

Beach Service Tour 2018/2019 - Mini beach do 13 let

4 / 16

Detail akce

24
úno

Plzeň - TJ Sokol Letná

Zimní pohár Beach Service MUŽI

0 / 16

Detail akce

24
úno

Plzeň - TJ Sokol Letná

Beach Service Tour 2018/2019 - Mini beach do 13 let spolu se Zimním pohárem

1 / 16

Detail akce

08
bře

Plzeň - TJ Sokol Letná

Kvalifikace na Olympiádu mládež - Ženy (PLZEŇSKÝ KRAJ)

6 / 12

Detail akce

09
bře

TCV Pardubice

Kvalifikace na Olympijské hry mládeže

0 / 10

Detail akce

07
dub

Plzeň - TJ Sokol Letná

Kvalifikace na Olympiádu mládež - Muži (PLZEŇSKÝ KRAJ)

0 / 12

Detail akce

Generální partner

Stample!

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova Levitas HIKO SPORT Plzeň pro sport JIP GALA KMOTRA Hanka Mochov