Seznam článků

Přechod z haly pod širé nebe

úterý, 7. května 2013

Dnešní článek má s metodikou hodně společného, leč jde spíše o rozdíly z hlediska taktiky mezi letním a zimním pojetím beachvolejbalu.

Pádová technika

sobota, 4. května 2013

Pádová technika je nutnou součástí herního výkonu. Nejčastěji se pády využívají u herní činnosti vybírání, dále také u příjmu soupeřova razantního podání letícího daleko od místa, kde je hráč připraven míč přihrávat a dále pak u vykrytí.

Rozhovor s Martinom Olejňákom – slovenským trénerom úspešných európskych beachových párov

čtvrtek, 2. května 2013

Rozhovor se slovenskou reprezentantkou Natáliou Dubovcovou

úterý, 30. dubna 2013

Beachové dění v Praze (19.-22. dubna 2013)

čtvrtek, 25. dubna 2013

Jeden z posledních víkendů halové sezóny zasvětila většina klubů klubovým akcím, bourání hal a stavění venkovních kurtů. Ve výsledku se tak v Praze konaly jen dva turnaje, které byly otevřené široké veřejnosti.

Open do 23 let

čtvrtek, 25. dubna 2013

Minulý týden se v sérii Open do 23 let odehrálo poslední kolo sezóny. Obsazenost byla celkem vysoká (16 ženských a 12 mužských párů) a na startovní listině se objevila i jména několika mimopražských dvojic.

Sponzoring v beachi není ještě dostatečný, karta se ale obrací

sobota, 20. dubna 2013

Vrcholoví sportovci nepotřebují ke svým výkonům jen výbavu a hřiště. To jsou jen základy. I když je beachvolejbal z tohoto pohledu celkem nenáročný, hráči si neustále stěžují na nedostatek financí. A ne neprávem. Protože kromě plavek, dobrých slunečních brýlí a pronájmu kurtu na trénink si musí platit ještě spoustu dalších výdajů.

Jsme schopni obstát ve světové konkurenci, říká Bob Kufa

pátek, 19. dubna 2013

Ještě před začátkem letní sezóny se nám podařilo oslovit na rozhovor Boba Kufu, jednoho z nejúspěšnějších hráčů loňské sezóny a stávajícího halového mistra republiky. Bob se na léto připravoval v Rakousku. Ptali jsme se ho, proč se rozhodl strávit zimu v Klagenfurtu a také na to, jak to tam vypadalo. Zároveň jsme se i dozvěděli něco o jeho názorech na profesionální kariéru a možnosti Čechů uspět na světovém poli.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov