Výběrový tým Beach Service

Výběrový tým tvoří nadšenci, kteří beach volejbalu doslova propadli a věnují se mu nad rámec standardních tréninků klubu. Tým má individuální tréninky jak přes týden, tak zejména o víkendech. Do přípravy je zahrnuto i několik vícedenních soustředění. A to vždy v období říjen-duben.

V sezóně 2020/2021 odstartuje již 3. ročník.

Týmu se věnují hlavní trenéři klubu: Miloš Takáč, Andrej Takáč, Michal Palas a Kristýna Marková. Spolupracujeme s externími trenéry a hráči, kteří výběr vzdělávají, ať už tréninky v cizích jazycích se zahraničním vhledem na sport, tak s kondičními trenéry a fyzioterapeuty.

Co nás k tomu vede?

Chceme umožnit hráčům a hráčkám takovou kvantitu tréninků a celostní profesionální péči, aby mohli obstát ve světové konkurenci a účastnit se světových šampionátů.

Po dvou letech ale už víme, že projekt má mnohem větší přesah, než jen ten sportovní. Když jste spolu s někým velmi intenzivně minimálně padesát dní v roce a prožijete spolu na dřeň vše, co sport nabízí, vytvoříte si parťáky na celý život.

Věříme a doufáme, že projekt je pro vás hráče velkou životní zkušeností. Jsme s vámi! Navždy.
#bsfamily

Jak to funguje

Pro nové i stávající zájemce o Výběrový tým pravidelně připravujeme kempy v Benešově u Prahy, kde nováčkům a jejich rodičům vše podrobně vysvětlujeme.

Generální partner

Stample!

Beach Service finančně podporují:

Praha 10 Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice

Partneři a sponzoři

Národní sportovní agentura Pražský volejbalový svaz Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov STAVOKA Hradec Králové, a. s.
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov Kudy z nudy