Seznam článků

V neděli 24.5. jsme pokřtili nový areál na Vítkově

úterý, 26. května 2015

Sport Vítkov - další působiště Beach Service - prošlo zkouškou ohněm. V neděli se zde odehrál první turnaj mužů a žen. Do vítkovského kopce za námi vyšplhalo 9 párů žen a 5 párů mužů. Kdo získal prvenství a započal tak vítkovskou historii beach volejbalu? 

Kvalifikační turnaj mixů - COTY - Benešov

čtvrtek, 21. května 2015

Kvalifikační kolo amatérských mixů "Za Kiki a Maki na světovku"  proběhlo i v našem dalším areálu v Benešově u Prahy. Spolu s ním jsme však také organizovali turnaj v kategoriích děti do 10 let a Big Shock! 2. ligu žen. Kdo se dostal na světovku a kdo ovládl mini beach?

Kvalifikační turnaj mixů - COTY - Pardubice

úterý, 19. května 2015

Kvalifikace mixů pro finálový turnaj na pražské Štvanici se konal v Pardubicích za "aprílového" počasí. Vítěz ovšem překvapením nebyl.

Jakub Vála: Ve všem, co dělám, chci být nejlepší

neděle, 17. května 2015

Jakub Vála je nadějný 17letý volejbalista, který hájil české barvy na loňském Mistrovství Evropy do 18let (ME U18) a obsadil zde vynikající 9. místo. Zároveň je to ale také pravidelný účastník našeho jarního italského soutředění. Letos nám Jakub v Silvi mezi tréninky poskytl rozhovor týkající se nejen jeho dosavadní kariéry, ale také nastávající letní sezony.

Rozhovor s Alešem Nečesaným, který se zasloužil o největší počet beach kurtů v ČR

středa, 6. května 2015

Když se řekne beach volejbal, tenhle muž ví, o čem mluví.

Pražský pohár v mini beachi

pátek, 1. května 2015

V sobotu 25. dubna proběhl v areálu Tenis Kapitol v Michli Pražský pohár, turnaj pro děti, který Beach Service pravidelně pořádá. Celkem se na písku potkalo 12 párů ve dvou kategoriích. Jak se děti popraly s přechodem pod širé nebe?

Poctivá novinářská práce na Beachservice.cz

pátek, 17. dubna 2015

Můj dlouholetý plán spustit trvalý a funkční webový magazín o plážových sportech nabývá konkrétních podob. Ve spolupráci s mladými nadějnými novináři pro vás časem budeme připravovat každodenní zpravodajství ze světa, České republiky, ale i z našich zatím skromných aktivit.

Ricardo s oslavencem Emanuelem ovládli turnaj v Salvadoru

čtvrtek, 16. dubna 2015

Nový článek zveřejňujeme k 42. narozeninám Emanuela Rego. Beach volejbalové legendy senzačně ovládli turnaj v brazilském Salvadoru a přidali tak další vítězství do své bohaté sbírky. Ve finále Brazilské tour přehráli mladíky Gustava Carvalhaese a Allisona Cittadina poměrem 2:1 na sety (19-21, 21-16, 15-11).   

Big Shock! 2. liga žen v Benešově u Prahy

pondělí, 13. dubna 2015

V neděli 12.4. se v benešovské hale odehrálo další kolo Big Shock! ligy. Turnaj byl zejména ve znamení mladších hráčů, kteří u nás s turnaji teprve začínají. Jak se našim juniorům a juniorkám dařilo? Čtěte krátký report z klávesnice organizátorky Hanky Ledvinkové.

MS v beach volejbalu se na přelomu června a července uskuteční v Holandsku

úterý, 7. dubna 2015

Mistrovství světa v plážovém volejbalu, které se uskuteční na přelomu června a července v Nizozemsku, bylo v pondělí v holandském Haagu rozlosováno. Své protivníky se dozvěděli účastníci v ženské i mužské části. Turnaj se bude konat ve čtyřech městech - Amsterdamu, Apeldoornu, Rotterdamu a Haagu. V Haagu celé mistrovství vyvrcholí 6. července mužským finále.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov