Seznam článků

První liga mužů a žen zaplnila halu na Vítkově

pondělí, 19. října 2015

Po dlouhé době jsme měli pouze jeden hrací den, a to neděli 18. října. Třetího kola Beach Service Tour se zúčastnilo 24 párů. Kromě bodů se hrálo o ceny našich partnerů Hiko, Big shock!, Adidas Coty a Stample.

V Plzni otevřeme nové beachvolejbalové kurty. První den bude zdarma!

pondělí, 19. října 2015

Po Praze, Benešově a Pardubicích se krytých kurtů na plážový volejbal dočkají i sportovci v Plzni. V poslední říjnový den se v areálu TJ Sokola Letná bude konat otevíračka, díky níž si příchozí budou moci nová hřiště ve vyhřívané hale vyzkoušet zdarma. Hned následující den přijdou na řadu turnaje.

Pozvánka na víkend: Kemp s Bobbem, mixy v Benešově a fandění v Praze

čtvrtek, 15. října 2015

Užijte si víkend s beach volejbalem! V pátek večer ho odstartuje kemp pod taktovkou Bobba Kufy. V sobotu se bude hrát turnaj mixů v Benešově. A v neděli zaskočte fandit na Vítkov na turnaj mužů a žen.

Turnajový víkend s našimi hvězdami. Do Benešova přijeli i Bobb, Markét a Bára

středa, 14. října 2015

Víkend 10. a 11. října jsme strávili v krásném areálu S-centra v Benešově u Prahy. Odehráli jsme zde druhou ligu mužů a žen, první ligu mixů i mini beach. V neděli se za námi přijely podívat dokonce i naše hvězdy: Markét Sluková, Bára Hermannová a Bobb Kufa.

Mexiko: Vítězství patří Američanům a Němkám. Gálová s Olivovou si zahrály hlavní soutěž

úterý, 13. října 2015

Také mexičtí fanoušci plážového volejbalu mohli na vlastní oči spatřit profesionální hráče v akci. Puerto Vallarta hostila od 6. do 11. října turnaj světové série kategorie Open. Kvalifikace se zúčastnily dva české páry – Martina Jakubšová s Dianou Žolnerčíkovou a Eliška Gálová se Sárou Olivovou. Druhá zmíněná dvojice se představila i v hlavní soutěži.

Přijďte na další kemp s Bobbem! Proběhne už tento pátek

pondělí, 12. října 2015

V pátek 2. října proběhl na Gutovce první kemp pod širým nebem a mým vedením. Soudě podle spokojených a trochu unavených tváří svěřenců na konci se kemp vydařil.

Bára Hermannová: Naše největší zbraň? Obě umíme hrát tvrdě

pátek, 9. října 2015

O Markétě Slukové toho bylo napsáno mnoho. Znáte ale dobře její novou spoluhráčku Báru? Jak ráda tráví volné chvilky, proč se jí hraje dobře s Maki i jaké jsou největší zbraně nového týmu, se dozvíte v našem exkluzivním rozhovoru. 

První říjnový víkend jsme strávili jak jinak než na písku

čtvrtek, 8. října 2015

Na víkend 3. a 4. října budeme dlouho vzpomínat. Sobotu jsme strávili s tou nejlepší partou dětí a rodičů v Pardubicích, kde jsme organizovali druhou ligu mixů. Mixů trošku netradičních, jelikož na jedné straně kurtu spolu hráli dospělí s dětmi. V neděli jsme v Benešově v poklidném tempu odehráli první ligu mužů a žen. Kdo po prvních kolech vede žebříčky?

Pozvánka na víkend: Ženy a muži v Benešově, mixy a mini beach v Praze

čtvrtek, 8. října 2015

Ještě stále nemáte plán na víkend? My vám rádi poradíme. Přijďte si zahrát beach volejbal! Tentokrát se o ceny našich sponzorů bude soutěžit v Benešově a v Praze. Na své si přijde každý.

Beach Volleyball for English Speaking

úterý, 6. října 2015

We are really happy to inform you about another great opportunity which the BeachService prepared for you. From October, we are starting the trainings for English speaking. The trainings are designed for foreigners who live in Prague and want to play and improve their beach volleyball skills. 

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov