Exkluzivně: Pár slov od Markét, Báry a Simona ze světovky v Turecku

Beach volejbal ve světě

Autor Petra Šarešová

čtvrtek, 22. října 2015

Exkluzivně: Pár slov od Markét, Báry a Simona ze světovky v Turecku

Markétě Slukové s Bárou Hermannovou se na světovce v tureckém letovisku Antalya daří na jedničku. Ve skupině smetly všechny své soupeřky ve dvou setech a do dalších bojů postoupily z prvního místa. Podívejte se, co nám o dosavadním průběhu turnaje napsali Markét, Bára i jejich trenér Simon.

Markét s Bárou:
"S průběhem turnaje jsme zatím moc spokojené. Jely jsme sem po herní pauze a zranění, takže jsme nevěděly, jak se budeme cítit a jak moc to bude naši hru limitovat. První zápas proti českým holkám jsme zvládly dobře hlavně v hlavě, konfrontace to nebyla příjemná, ale to proti českým týmům nikdy není. V zápase s USA jsme se líp popasovaly s přicházející bouřkou a silným deštěm a udržely v těchto náročných podmínkách pozornost. No a holkám ze Švýcarska jsme vrátily porážku ze Soči :). Měly jsme od Simona dobrou taktiku, kterou jsme dokázaly poctivě udržet a tlačily jsme je nejen na servisu, ale i v obraně."

Simon o posledním zápasu se Švýcarkami:
"Ačkoliv byl zápas přeložen nečekaně z pravého poledne na osmou hodinu ranní, Markét s Bárou to nijak nerozhodilo. Holky nastoupily do zápasu s dobře připravenou taktikou, které se dokázaly držet po celou dobu utkání. Bojovaly o každý balon a skvěle vyhodnocovaly herní situace. Další skvělou zprávou je, že Markéty kotník zvládá turnajovou zátěž bez problémů."

Chcete sledovat, jak holky budou dál hrát? Koukněte sem!


Foto: FIVB

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov