Seznam článků

Další kolo československé beachové ligy se odehraje v Praze na Vítkově

středa, 12. srpna 2015

O nadcházejícím víkendu přivítá náš areál v Praze na Vítkově další kolo československé beachové ligy, která nese název BVL a je určená především amatérským hráčům a hráčkám.

Beach Service nově provozuje i antukový volejbalový kurt

pondělí, 10. srpna 2015

Na Vítkově máme v provozu také antukový kurt a k mému velkému překvapení je od začátku provozu docela slušně obsazen.

Mezinárodní turnaj MEZVA pro střední Evropu tentokrát v Brně

neděle, 9. srpna 2015

O minulém víkendu 1. a 2. srpna se v Brně na Sokolském koupališti odehrál největší mezinárodní turnaj v beach volejbalu mládeže do 18 a 20 let.

Kemp pro trenéry 10. - 14. 8. 2015

čtvrtek, 6. srpna 2015

Cítíme potřebu se neustále vyvíjet a posouvat, jít s moderními trendy, a tak začínáme s novým modelem, jak takové potřeby naplňovat.

Pardubice v neděli hostily turnaj žen

úterý, 4. srpna 2015

V neděli jsme se po větší pauze sešli na pardubických kurtech. Pardubické beach ligy žen se nakonec zúčastnilo 9 párů. Jak se hráčkám dařilo a jak se s turnajem popraly naše nejmladší účastníce se dozvíte v následujícím článku.

Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu přálo Němkám a Lotyšům

pondělí, 3. srpna 2015

Léto už se blíží ke své polovině a počasí stále přeje sportu, zejména plážovému volejbalu. Minulý týden se evropská beach volejbalová špička sešla v Klagenfurtu v Rakousku.

Český beach volejbalový pár Kolocová-Sluková toho dokázal hodně

čtvrtek, 30. července 2015

Pravděpodobně nikdo nepřehlédl, že oblíbené duo Kolocová-Sluková ukončilo spolupráci. Z rozhodnutí jsme smutní, ale o tom náš článek nebude. Článek naopak sumarizuje, co všechno holky dokázaly, jak po dlouhá léta bojovaly a dostaly se tak mezi beach volejbalovou špičku. Kiki a Maki, děkujeme!

Report z Kutné Hory: MČR U20

úterý, 28. července 2015

Mistrovství republiky do dvaceti let je vrcholem sezóny juniorů. Předchází mu série oficiálních turnajů (od května do července) pořádaných Českým volejbalovým svazem. Pro hráče jsou velice důležité z hlediska bodování a následného nasazení pro MČR. 

Nummerdor jako beach volejbalová ikona nejen v Nizozemí

pátek, 24. července 2015

Jeden z nejlepších hráčů plážového volejbalu v Evropě, držitel ocenění FIVB za nejlepšího obranného hráče v letech 2009 a 2011. Současně vede Nummerdor CEV žebříček v počtu prvních míst na evropských turnajích. Chcete se o tomto skvělém hráči dozvědět více? Pak je tento článek přímo pro vás.

Brazilské páry jsou ve formě, ovládly turnaj v Gstaadu

čtvrtek, 16. července 2015

S FIVB jsme tento týden měli možnost podívat se na světovou beach volejbalovou špičku, tentokrát ve švýcarském Gstaadu, kde se konala další část turnajů Swatch Major Series. Nesmíme opomenout také americkou NVL (National Volleyball League), pod jejíž záštitou se odehrál Pro Beach Volleyball Tournament v Milwaukee ve Wisconsinu.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov