Seznam článků

První liga na Vítkově: Nevyhrál Bobb ani Dumi, natřel jim to někdo jiný

středa, 18. listopadu 2015

V sobotu si mohli všichni náruživí sportovci odpočinout. Tentokrát se Beach Service Tour hrála jen v neděli na Vítkově. Šlo o výjimečný turnaj, zúčastnili se ho i Bobb Kufa a Honza Dumek. Ne však jako parťáci, jak je známe, ale jako rivalové. Každý k sobě vyfasoval jednoho z našich členů.

Na poslední letošní světovce v Kataru Češi neuspěli. Vítězství patří Němcům

pondělí, 16. listopadu 2015

Nejlepší plážoví volejbalisté světa se letos ukázali na okruhu naposledy. Od 9. do 13. listopadu se pouze muži utkali v katarském Dauhá. David Kufa s Davidem Lencem nedokázali navázat na skvělý úspěch v Turecku a z kvalifikace nepostoupili. Z vítězství se radovali Němci.

Continental Cup: Jízdenka na olympiádu do Rio de Janiera

pátek, 13. listopadu 2015

Už je rozhodnuto. Finálové kolo Continental Cupu se uskuteční v norské kolébce plážového volejbalu, a to ve Stavangeru. Turnaj se uskuteční od 22. do 26. června 2016. Vítěz pro svoji zemi získá místo na olympiádě v Riu.

Pozvánka na víkend: Mixy v Pardubicích, ženy a muži na Vítkově

středa, 11. listopadu 2015

Zatímco na druhé lize v Pardubicích najdete spoustu volných míst, první liga mužů a žen na Vítkově hlásí plno! Nenechte se ale odradit, přihlašovat se můžete až do pátku. Do turnaje se dostane 12 párů s nejvyšším počtem bodů v Beach Service Tour. Mužský turnaj si zahrají i Bobb Kufa s Honzou Dumkem.

Rozhovor: Jak se Kačky z Levitas staly partenerem Beach Service Tour

úterý, 10. listopadu 2015

Kateřina Průchová a Kateřina Hošková jsou fyzioterapeutky, které si otevřely vlastní praxi Levitas. A právě tyto dvě milé dámy, které mnozí znají z našich turnajů, se stávají partnerem Beach Service Tour. Nejlepší mužské a ženské páry čtvrtletí si tak budou moci dopřát jejich procedury. Na naše dotazy za obě odpovídala Katka Průchová.

Víkendové turnaje: Spousta beach volejbalu, chlebíčky a dortíky i DJ Bobb

pondělí, 9. listopadu 2015

O víkendu se hrálo v Pardubicích i v Praze na Vítkově. Kromě spousty zápasů v plážovém volejbalu se turnaje nesly v duchu parádního občerstvení, které obstaraly Dáša Plšková a Týna Romová. Své dýdžejské umění ukázal Bobb Kufa.

AVP rozdávala ceny nejlepším americkým beachvolejbalistům roku 2015

čtvrtek, 5. listopadu 2015

Rok 2015 ještě neskončil, AVP (Association of Volleyball Professionals) i přesto minulý týden ocenila nejlepší hráče této sezóny. Zajímá tě, kdo se stal nejlepším blokařem, útočníkem nebo nejužitečnějším hráčem?

Pozvánka na víkend: Ženy a muži v Pardubicích, mixy a mini beach na Vítkově

čtvrtek, 5. listopadu 2015

Ani nadcházející víkend nezůstane bez beach volejbalu. Všichni příznivci tohoto báječného sportu se můžou vydat do Pardubic na druhou ligu mužů a žen nebo na mixy a mini beach na Vítkov. Míst je někde více, jinde méně. S přihlašováním si radši pospěšte. A pozor, můžete si zahrát i proti reprezentantovi!

Další várka turnajů je za námi. Hrálo se v Praze a v Pardubicích

středa, 4. listopadu 2015

První listopadový víkend přinesl nejen krásné počasí, ale i další kola Beach Service Tour. V sobotu se hrálo v Praze, v neděli pak v Pardubicích. A jak bychom víkend shrnuli? 27 párů. 3 kategorie. A návštěva Bobba Kufy.

PLZEŇ: Otevřeli jsme nové kurty a zahráli si mini beach a mixy

úterý, 3. listopadu 2015

V sobotu proběhla dlouho avizovaná otvíračka nových kurtů v Plzni. Všichni příchozí, kteří si udělali rezervaci přes naše webové stránky, si mohli zahrát zdarma. V neděli pak plzeňské kurty přivítaly první turnaje, a to mini beach a mixy.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov