Seznam článků

Čeští reprezentanti do 22 let medaili nezískali, zato přivezli krásné čtvrté místo

čtvrtek, 3. září 2015

Beachvolejbaloví fanoušci si v portugalském Macedo de Cavaleiros užili skvělou show. Ve strhujících zápasech se tu na evropském šampionátu hráčů a hráček do 22 let předvedly vycházející hvězdy plážového volejbalu. Nechyběli ani čeští reprezentanti.

Překvapení se nekoná. I tentokrát ovládly světovku brazilské týmy

úterý, 1. září 2015

Plný stadion, fandící dav a na nejvyšším stupínku opět brazilské dvojice. Tak vypadal grand slam v polském Olštýně. Stejně jako o týden dříve v Kalifornii, i tentokrát si pro zlato došli Larrisa s Talitou a Alison s Brunem Schmidtem. České týmy se do hlavní soutěže neprobojovaly.

Vítěz kinga v sobotu nepřekvapil, zato vítěz prince ano!

úterý, 1. září 2015

Letošní Klubový den v Pardubicích, který se odehrál 29. srpna, nám přál jak herně, tak počasím a hráčskou atmosférou.

Turnajový víkend s Beach Service

pátek, 28. srpna 2015

Minulý víkend jsme celý věnovali čemu jinému než plážovému volejbalu. V sobotu se odehrál turnaj mixů v areálu Sport Vítkov a v neděli se utkaly ženské dvojice v benešovském areálu Scentra. Na oba turnaje dorazilo po sedmi dvojicích, hráli jsme tedy systémem každý s každým.

Přijďte zafandit nejlepším českým hráčům! Mistrovství ČR je tady

čtvrtek, 27. srpna 2015

Sportovní areál Hamr Záběhlice i kurt na parkovišti Centra Černý Most budou svědky vyvrcholení letošní beachvolejbalové sezóny. Během nadcházejícího víkendu se zde uskuteční UNIQA Mistrovství České republiky. Všichni milovníci plážového volejbalu jsou srdečně zváni!

Beach Service nabírá nové zájemce o plážový volejbal

středa, 26. srpna 2015

Máte rádi pláže, slunce a pohyb? Zajímáte se o své zdraví, chcete mít dobrou fyzickou kondici a potřebujete si po škole či po práci pročistit hlavu? Přijďte si vyzkoušet tréninky plážového volejbalu v příjemném kolektivu. Beach volejbal je nádherný, komplexní, zdravý a atraktivní sport.

Čeští hráči přivezli z rakouského Lince hned 3 medaile

úterý, 25. srpna 2015

V ženské kategorii braly zlato Eliška Gálová se Šárkou Nakládalovou, které ve finále porazily ostře sledované české jedničky Markétu Slukovou s Barborou Hermannovou. V mužském turnaji si pro bronz došli Robert Kufa s Janem Dumkem.

Grand slamu na californské Long Beach kralovaly brazilské páry

úterý, 25. srpna 2015

Mekka všech plážových volejbalistů, Long Beach v Californii, hostila od 18. do 23. srpna další kolo grand slamu FIVB tour. Ženskému i mužskému turnaji dominovaly brazilké páry, které ve finálových duelech porazily americké dvojice. Čeští reprezentanti Markéta Sluková s Barborou Hermannovou a Ondřej Hromádko s Tomášem Salavou nepostoupili z kvalifikace.

Beach Service Tour – celoroční série turnajů v plážovém volejbalu

středa, 19. srpna 2015

V září pro vás máme připraveno spoustu novinek. Jednou z nich je Beach Service Tour začínající 13.9.2015 v Praze na Vítkově. Série turnajů bude probíhat po celý rok, nabídne turnaje v šesti kategoriích a kolovat bude mezi třemi městy. Patrony tour jsou přední čeští beach volejbaloví hráči, vítězové Super Cupu, Robert „Bobb“ Kufa a Jan „Dumi“ Dumek.

Beach Service začal spolupracovat se špičkovým beachvolejbalovým párem Jan Dumek-Robert Kufa

středa, 19. srpna 2015

Dumiho a Bobba netřeba v beach volejbalovém prostředí představovat. Jedná se o přední český pár, který se začíná prosazovat i na poli světovém. Na základě společných vizí a motivací jsme začali s tímto párem úzce spolupracovat.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov