Seznam článků

Evropské a světové turnaje v plážovém volejbalu

čtvrtek, 25. června 2015

Existují dvě základní organizace, CEV a FIVB, které zajišťují beach volejbalistům turnaje po celém světě. Jak si mohou atleti na tak krásném sportu, jako je plážový volejbal, vydělat a poznat svět? Jak se mohou kvalifikovat na olympiádu?

Poslední předprázdninové kolo Big Shock! ligy mixů bylo náročné

úterý, 23. června 2015

V neděli 21. června jsme v S-centru zorganizovali další kolo mixů, kterého se nakonec zúčastnilo 7 párů. Jelikož jsme si chtěli pořádně zahrát, hrálo se systémem každý s každým. Všechny tak čekalo 6 zápasů na dva vítězné sety do 21 bodů.

Týden plážového volejbalu u nás i ve světě

neděle, 21. června 2015

Beachvolejbalové kurty v Plzni, v St. Petersburgu na Floridě v USA a v Baku v Ázerbajdžánu. Všechna tato místa tento týden pocítila, a ještě pocítí, krásnou a napínavou atmosféru plážového volejbalu.

Mgr. Kateřina Průchová: "Cílem by vždy mělo být vybudovat u dítěte pozitivní vztah k pohybu, který mu bude přinášet radost a potěšení."

pátek, 19. června 2015

"Vnímej své tělo!" Těmito slovy zakončila fyzioterapeutka Kateřina Průchová její péči o beachvolejbalisty po dobu italského soustředění. Katka spolu se svoji kolegyní Kateřinou Hoškovou založily Fyzioterapii Levitas, která s Beach Service úzce spolupracuje.

První Evropské hry hostí Ázerbajdžán ve svém hlavním městě Baku

středa, 17. června 2015

První Evropské hry svého druhu, sportovci z celé Evropy, 30 disciplín, mezi nimiž je také plážový volojebal. A samozřejmě sportovci z České republiky, kteří se účastní většiny sportů, včetně už zmíněného beache.

Turnajová neděle 14.06.2015

úterý, 16. června 2015

V neděli organizoval tým Beach Service turnaje ve 2 městech a 3 kategoriích, celkově pro 23 párů. Na Vítkově se odehrál OPEN turnaj mixů s COTY. V Benešově bylo zorganizováno 2. kolo kvalifikace na MČR žákyň za Středočeský kraj a Benešovský mini beach pro děti do 10 let. 

Sluková s Kolocovou bojovaly v Norsku o čtvrtfinále

pondělí, 15. června 2015

Chladné počasí, krásná příroda, přívětiví fanoušci a nejlepší hráči beach volejbalu z celého světa bojující o nejvyšší příčky a prize money v celkové hodnotě 800 000 dolarů. Součástí těchto bojů byly i české jedničky Markéta Sluková a Kristýna Kolocová. Tak probíhal turnaj v městě Stavanger v Norsku.

Děti nemají o českém ani světovém beach volejbalu skoro žádné povědomí

čtvrtek, 11. června 2015

Když se zeptáte dětí, které navštěvují beach volejbalové kroužky v různých areálech, sotva vám jako hráčky, ke kterým vzhlíží, jmenují Kiki a Maki. Nedají však často dohromady ani jejich celá jména.

Klubový den 30.5. a otevření nového areálu plážového volejbalu Sport Vítkov

středa, 3. června 2015

4 kurty, 80 hráčů, 50 návštěv a fanoušků, 4 kategorie, 2 organizátoři turnaje, 2-6 rozhodčích mini beache, 10 kg masa, 1 šéfkuchař, 2 udržovatelé ohně, 2 kráječky, 100 porcí kotlíkového guláše, 100 buřtů, 50 l malinovky, 50 l MAXe - speciální světlý ležák 11° od Ferdinanda a 2 bedny jablek. Klubový den a opening našeho nového působiště na Vítkově splnil naše očekávání.

Jakub Hojer: Nové kurty na beachvolejbal v Praze se nám hodí

čtvrtek, 28. května 2015

Jakub organizuje VAŠI LIGU: amatérskou ligu squashe, badmintonu, tenisu a od roku 2010 také beach volejbalu. Přečtěte si, proč má radost z námi nově otevřených kurtů v Praze na Vítkově.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov