Seznam článků

První beach fotbalový turnaj v Benešově

pondělí, 15. července 2013

Společnost Beach Service se nezajímá pouze o beach volejbal, ale také o další plážové sporty. V neděli 7. 7. 2013 jsme poprvé v Benešově pořádali beach fotbalový turnaj. Rádi bychom vám tímto článkem představili brazilský národní sport, jehož popularita stoupá i v ČR. Závěrem zhodnotíme průběh turnaje, ve kterém se utkalo 6 amatérských družstev.

Dívčí Big Shock! Mistrovství republiky U20 – 6. – 7. 7. 2013 - Střešovice

úterý, 9. července 2013

 V sobotu 6. 7. v 9:00 bylo v pražských Střešovicích zahájeno Big Shock! Mistrovství republiky U20 v beachvolejbale dívek narozených 1.1.1994 a mladších. 

První mixový turnaj v Pardubicích

neděle, 7. července 2013

Xu a Wu si pro vás připravili článek informující o jimi prvním pořádaném turnaji mixů v Pardubicích.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽACTVA 2013

čtvrtek, 4. července 2013

Miloš Takáč v tomto článku nastiňuje svým jedinečným žurnalistickým podáním, které si na chvíli zapůjčil za to volejbalové, svůj pohled na MČR žactva, a tímto servíruje k zahájení vašeho čtení

Letní pohár v Benešově

úterý, 2. července 2013

 O víkendu proběhl v Benešově Letní pohár mužů. Jednalo se o první svazový turnaj, který jsme zde pořádali. Výkony většiny hráčů byly úctyhodné. Pojďte si  přečíst, jak turnaj probíhal!

Regionální turnaj PRAHA ve Střešovicích očima vítězek

úterý, 18. června 2013

 Zajímavé postřehy z USA o univerzitním beachvolejbale a další odpovědi od Anny Budinské a Zuzky Markové, vítězek regionálního turnaje v Praze ve Střešovicích, přináší tento článek...

Pozvánka na soustředění v Itálii - září 2013

čtvrtek, 13. června 2013

Soustředění v Itálii s BeachService navazují na tradiční soustředění PBT v městečku Silvi Marina ...

Beachové dění v Česku (7. - 9. června)

středa, 12. června 2013

 Tento víkend přinesl, kromě čtvrtého místa páru Gálová/Machová na Mistrovství světa U23 v Myslowicích, i skvělé výsledky českých dvojic v kvalitních domácích turnajích. Kromě Staropramen Cool Super Cup mužů a žen, Českých oblastních pohárů juniorek nebo kvalifikace na MČR žáků, stojí za zmínku i mnoho open turnajů, které se odehrály na pražských a brněnských kurtech. 

MS U23 v polských Myslowicích

úterý, 11. června 2013

Na turnaji za ČR startovaly hned tři páry a to Váňa – Trojan, Třešňáková – Pilátová a Gálová – Machová. První dvě zmiňovaná dua bohužel neprošla přes středeční kvalifikaci a s turnajem se tak bohužel musela rozloučit ještě dříve, než oficiálně začal.

Kvalifikace na mistrovství žactva 2013 – Benešov

pondělí, 10. června 2013

V příjemném areálu S-Centrum Benešov se v neděli 9. června 2013 konal druhý žákovský turnaj pro Středočeský kraj. Zde mohli hráči a hráčky nasbírat potřebné body pro kvalifikování se na MČR žactva v Opavě, které se uskuteční již 28. června 2013. Turnaj v Benešově organizoval  Beach Service s. r. o.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov