Seznam článků

Letní pohár žen v Benešově

úterý, 6. srpna 2013

 O tropickém víkendu jsme pořádali další svazový turnaj, tentokrát ženských dvojic. Každý, kdo se nepřijel podívat, udělal velkou chybu! Přečtěte si, jak turnaj probíhal.  

Co všechno vlastně plánujeme

neděle, 28. července 2013

 Existuje dalekovo více plážových sportů než si myslíte. Sám jsem tím byl hodně překvapen. Například takový plážový hokej se má příští rok představit i na festivalu plážových sportů v Praze.

Úspěchy minulých období

sobota, 27. července 2013

 Následuje stručný popis úspěchů, kterých dosáhli dříči v našem dynamicky se rozvíjejícím týmu, který čítá už kolem 20 osob a se začátkem nové zimní sezony bychom již měli dosahovat čísla 40 lidí, kteří se intenzivně zapojují do práce v našem projektu.

Otevírací party s ukázkovým zápasem profesionálních dvojic

pátek, 26. července 2013

 Pardubice přívítali náš areál zápasem mezi špičkami současnému českého beachvolejbalu. Moc děkujeme Jindrovi Weissovi a Martinu Davidovi za jejich účast a podporu.

Pardubice mají otevřeno

čtvrtek, 25. července 2013

 Pardubický areál měl v pátek 19.6.2013 první oficiální otevírací akci v areálu TCV. Práce ještě trošku finalizují, ale už máme spuštěn plnohodnotný provoz a chystáme se stavět nafukovačku.

První beach fotbalový turnaj v Benešově

pondělí, 15. července 2013

Společnost Beach Service se nezajímá pouze o beach volejbal, ale také o další plážové sporty. V neděli 7. 7. 2013 jsme poprvé v Benešově pořádali beach fotbalový turnaj. Rádi bychom vám tímto článkem představili brazilský národní sport, jehož popularita stoupá i v ČR. Závěrem zhodnotíme průběh turnaje, ve kterém se utkalo 6 amatérských družstev.

Dívčí Big Shock! Mistrovství republiky U20 – 6. – 7. 7. 2013 - Střešovice

úterý, 9. července 2013

 V sobotu 6. 7. v 9:00 bylo v pražských Střešovicích zahájeno Big Shock! Mistrovství republiky U20 v beachvolejbale dívek narozených 1.1.1994 a mladších. 

První mixový turnaj v Pardubicích

neděle, 7. července 2013

Xu a Wu si pro vás připravili článek informující o jimi prvním pořádaném turnaji mixů v Pardubicích.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽACTVA 2013

čtvrtek, 4. července 2013

Miloš Takáč v tomto článku nastiňuje svým jedinečným žurnalistickým podáním, které si na chvíli zapůjčil za to volejbalové, svůj pohled na MČR žactva, a tímto servíruje k zahájení vašeho čtení

Letní pohár v Benešově

úterý, 2. července 2013

 O víkendu proběhl v Benešově Letní pohár mužů. Jednalo se o první svazový turnaj, který jsme zde pořádali. Výkony většiny hráčů byly úctyhodné. Pojďte si  přečíst, jak turnaj probíhal!

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov