Seznam článků

Rio de Janeiro má svého vítěze

středa, 16. března 2016

Nedělní finálové zápasy zakončily první Grand Slam ve městě Rio de Janeiro. Turnaj byl velice  napínavý. Každý tým se snažil ze všech sil získat část z celkové výhry. Ta rozhodně nebyla malá, činila 800000 amerických dolarů a 2160 bodů. Tribuny byly plné brazilských fanoušků, kteří podporovali své domácí týmy, jak nejlépe uměli. Na soupeře měli připravené "tleskačky" a často  se ozývalo i bučení. 

Poslední turnaj legendárního beach volejbalového hráče Emanuela Rego

úterý, 8. března 2016

Je rok 1994 a Emanuel Rego zahajuje profesionální beach volejbalovou kariéru na pláži v brazilském Rio de Janeiru. Emanuelova cesta ke špičce byla protkána stovkami odehraných světových i domácích turnajů, ozdobena desítkami vítězstvími ve světové sérii FIVB a třemi medailemi na olympijských hrách. Legendární hráč Emanuel oznámil konec svojí kariéry. Zanedlouho odehraje poslední turnaj, symbolicky opět na brazilském písku v Rio de Janeiru. Pod pěti olympijskými kruhy v Riu už ale hrát nebude.

World Tour pokračuje: Grand Slam v Riu se blíží!

pondělí, 7. března 2016

Další turnaj navazující na Open v Maceió bude tento týden ve městě Rio de Janeiro. Přesněji na čtyři kilometry dlouhé pláži, která patří na seznam světového dědictví UNESCO. Jedná se o slavnou pláž Copacabana.

První společný FIVB Open je u konce

úterý, 1. března 2016

Od úterý 23.2. až do neděle 28.2. se v brazilském městě Maceió konal první Open společný pro ženskou i mužskou kategorii. Pro ženy to byl první FIVB turnaj, kterým tak zahájily svoji letošní sezónu. Muži se již svého prvního Openu mohli zúčastnit před týdnem v Íránu. Obě kategorie tak zahájily velice důležitou a sledovanou sezónu, která bude zakončena olympijskými hrami 5. srpna ve městě Rio de Janeiro.

Olympijská sezóna může začít!

úterý, 23. února 2016

Po prvním letošním Openu mužů v Íránu, kde se tour konala vůbec poprvé, zahajuje FIVB sezónu 2016. Připraveno je pět Grand Slamů, tři turnaje Major Series a Swatch FIVB World Tour Finals. Vrcholem sezóny 2016 bude sportovními fanoušky velmi očekávané Rio de Janeiro, které bude hostit letošní olympijské hry.

Celý víkend 13.-14.2. jsme strávili na benešovském písku

středa, 17. února 2016

Výjimečně v sobotu proběhla první liga mužů a žen. S našimi hráči si přijeli zahrát i Bobb Kufa s Honzou Dumkem, kteří tak stanuli v nevšední roli rivalů. Vzhledem k početní převaze žen nad muži jsme nedělní kategorii mixů rozšířili o kategorii žen.

Sobota 6.2., 3 kategorie, 24 párů

úterý, 9. února 2016

V sobotu jsme v benešovském S-centru organizovali rovnou tři kategorie. V jedné hale se nám sešli hráči ve věkovém rozpětí 7-50 let. Beach Service Tour tak uzavřela další kolo a níže si můžete přečíst, jak dopadlo.

Rozhovor se Simonem Nauschem, část třetí. “Believe you can – and you are halfway there.”

pátek, 29. ledna 2016

V poslední části rozhovoru se Simonem Nauschem se dozvíte o nových trendech ve světě profesionálního beach volejbalu, o tom jak probíhá klasický den trenéra na turnaji nebo co by Simon doporučil mladým sportovcům, kteří to chtějí někam dotáhnout.

Turnaje za vánice i oblevy hostilo Scentrum v Benešově u Prahy

pondělí, 25. ledna 2016

Mráz, sněhová vánice ani nedělní oteplení nás neodradilo od toho strávit další víkend na písku. Přečtěte si krátký report o tom, jak turnaje probíhaly a jak se komu dařilo. Beach Service Tour uzavírá první čtvrtletí fungování a blíží se tak vyhlášení vítězů žebříčku jednotlivých kategorií!

Jak si vede Beach Service Tour v prvním ročníku soutěže?

úterý, 12. ledna 2016

Jsou za námi v podstatě tři celé kompletní měsíce soutěže a my bilancujeme, jestli je na místě spokojenost.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov