Blog

Náborový týden zdarma ve všech městech našeho působení 3.-7.6. 2024

Náborový týden zdarma ve všech městech našeho působení 3.-7.6. 2024

Natalie Ratajová - čtvrtek, 30. května 2024

Aktuality

Přijďte si vyzkoušet tréninky plážového volejbalu. Seznamte se s beach volejbalem a beachovým prostředím a vyzkoušejte si, jak vypadají naše tréninky. Vyberte si, jaký z našich areálů je Vám nejblíže a kontaktujte trenéra, se kterým se na všem domluvíte. Celý týden jsou pro všechny nové zájemce tréninky ZDARMA. Trenér se s Vámi domluví na hodině a přibližném zařazení do skupin, trénujeme od malých pískomilů až po dospělé.

Příměstské tábory s Beach Service

Příměstské tábory s Beach Service

Natalie Ratajová - pátek, 24. května 2024

Aktuality

Hledáte sportovní příměstský tábor? Chcete, aby Vaše dítě přes prázdniny sportovalo a oblíbilo si třeba nový sport, který může ve stejnou dobu sledovat na olympiádě v Paříži? Přihlašte svou ratolest na náš příměstský tábor beachvolejbalu. 

Víkendové kempy pískomilů

Víkendové kempy pískomilů

Natalie Ratajová - čtvrtek, 2. května 2024

Kempy

Náš nejnovější areál v Nedvězí u Prahy je ideálním místem i pro krátké víkendové kempy pro ty nejmenší raubíře. Již dva roky v letní sezóně pořádáme dvoudenní kempy pro pískomily. Tento rok poprvé i pro děti z jiných měst, než jen z Prahy. Proto nás čeká víkendový formát kempu sobota (celý den) - neděle (dopoledne).

Open kemp pro dospělé v Pardubicích

Open kemp pro dospělé v Pardubicích

Natalie Ratajová - úterý, 30. dubna 2024

Kempy

Jsi dospělý a rád bys podpořil svou ratolest při jeho oblíbeném sportu nebo se jen chceš odreagovat a strávit fajn čas na písku se super partou? Přijď na víkendový kemp Beach Service do Pardubic začátkem června. 

Tréninky vysokoškoláků

Tréninky vysokoškoláků

Natalie Ratajová - úterý, 10. října 2023

Aktuality

Ahoj, tady Beach Service!Studuješ na vejšce v Praze nebo Plzni? Chceš si mezi výukou nebo po všech přednáškách zamakat a naučit se novým beachovým skills na písku? Pojď si vyzkoušet tréninky v zajeté skupině na Gutovce v Praze, nebo buď součástí nově rozjíždějící se skupiny v Plzni.  

Tréninky pro dospělé s Beach Service

Tréninky pro dospělé s Beach Service

Natalie Ratajová - čtvrtek, 22. června 2023

Aktuality

Jsi dospělý a rád bys podpořil svou ratolest při jeho oblíbeném sportu, nebo při jeho začátcích s beachvolejbalem? Nebo se jen chceš odreagovat večer po práci a strávit fajn čas na písku se super partou? Přijď na trénink Beach Service do jednoho z pěti měst po ČR.

Sportmanie v Plzni

Sportmanie v Plzni

Natalie Ratajová - pátek, 27. srpna 2021

Beach volejbal

Jako každý rok, i letos jsme na sportovním festivalu Sportmanie Plzeň. Doražte za námi do Parku za Plazou ve dnech 27.-29.8. a zakončete léto spolu s námi u stanoviště 25. 

Karanténní life hacky by Kovy

Karanténní life hacky by Kovy

Natalie Ratajová - pondělí, 8. března 2021

Aktuality

Trávíte celé dny bezdůvodnými procházkami do kuchyně, za účelem bezmyšlenkovitého zírání do lednice, opakovaným vstřebáváním atmosféry vaší pohodlné postele, či dokonce rozjímáním nad tím, jak vám tyto dvě předchozí činnosti a činnosti jim podobné berou veškerý čas a energii, které vám pak nezbývají na sport? Pak je tento článek vaší záchrannou sítí.

Generální partner

Stample!

Beach Service finančně podporují:

Praha 10 Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice

Partneři a sponzoři

Národní sportovní agentura Pražský volejbalový svaz Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov STAVOKA Hradec Králové, a. s.
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov Kudy z nudy