Seznam článků

Václav Berčík s Filipem Šťastným vyhráli Letní pohár

středa, 20. července 2016

Vaškovi s Filipem dopadl jeden z jejich prvních turnajů na výbornou. Budou spolu hrát i nadále? Přečtěte si, jaké měli dojmy z Letního poháru a jaké cíle si stanovili pro letošní sezónu. 

Když 15 bodů rozhoduje o tom, jestli pojedete do Ria

pondělí, 18. července 2016

Od 6. července se naposled bojovalo o kvalifikaci na letošní olympiádu v Riu de Janeiro. Ženské kategorie se zúčastnilo 9 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Z každé skupiny postupovaly tři páry. První rovnou do semifinále, dvojky s trojkami se ještě utkaly ve čtvrtfinále. Mužské kategorie se zúčastnilo 10 týmů, které čekal stejný systém jako ženskou kategorii. V našem článku se přesuneme rovnou do semifinálových bojů.

Osm hráčů Beach Service se účastnilo MČR U16

pondělí, 4. července 2016

Ve dnech 24.-26.6. se v Opavě odehrálo mistrovství České republiky v kategorii do 16 let. Tato třídenní akce patří každý rok mezi to nejlepší, co mohou mladí beachvolejbalisté v Česku zažít. Letos zde barvy Beach Servisu reprezentovalo osm hráčů.

Robert Kufa s Michalem Bízou vyhráli Český pohár

pondělí, 27. června 2016

Po menší odmlce si přečtěte, jak se Bobbík má, jestli je spokojený se svým novým týmem, i kde ho můžete vidět hrát v nejbližší době! 

Turnaj Hamburg Major Series uzavřel kvalifikaci na olympiádu

úterý, 14. června 2016

Do olympiády v Rio de Janeiru zbývají necelé dva měsíce. Po turnaji v Hamburku, který skončil minulou neděli, už je ale víceméně jasno, jaké týmy pojedou do Brazílie bojovat o medaile.

Stříbro z mistrovství Evropy pro českou dvojici Sluková-Hermannová

středa, 8. června 2016

Po společných devíti měsících na písku vybojovaly Markéta Sluková s Bárou Hermannovou skvělou stříbrnou medaili na mistrovství Evropy ve švýcarském Bielu. Česká republika tak má medailové umístění na tomto turnaji po 14 letech.

400 !!!!

úterý, 7. června 2016

Letošního 1. ročníku Beach Service Tour už se zúčastnilo skvělých 400 hráčů napříč všemi našimi areály.

Máme za sebou další Klubový den. Kdo vybojoval prestižní klubové tituly letos?

čtvrtek, 2. června 2016

V sobotu 28.5. jsme se přesunuli s Beach Service do Pardubic. Pro padesát hráčů bylo připraveno všech osm kurtů. Čtyři venkovní a čtyři vnitřní, když by pršelo. Turnaj se díky využití více kurtů hezky urychlil a tituly královny, prince a princezny klubu byly přiděleny již kolem šesté hodiny.  

Pohled Miloše Takáče na výkon jeho svěřenců při MS U21

pátek, 27. května 2016

Na mistrovství světa do dvaceti jedna let doprovázel Jakuba Válu a Filipa Štastného šéftrenér Beach Service Miloš Takáč. Krom tréninků v České republice se jeli Kuba s Filipem připravovat i do větrné Itálie spolu s dalšími členy klubu. Pod každodenním dozorem Miloše Takáče se tak pilně připravovali na blížící se mistrovství světa. Jak Miloš hodnotí jejich působení v Luzernu? 

Jaký tým vyhrál druhé kolo trenérského turnaje?

úterý, 24. května 2016

V sobotu 21. 5. jsme uspořádali druhé kolo trenérského turnaje pro svěřence Beach Service mladší 18 let. Akce se zúčastnilo 45 hráčů, kteří zaplnili na celý den čtyři kurty vítkovského areálu.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov