Seznam článků

Poslední předvánoční kolo nejšikovnějších mužů a žen

úterý, 22. prosince 2015

Sedmé kolo Beach Service Tour (#BST) se stalo znovu fajn stráveným dnem na písku vítkovského areálu. Soutěže se zúčastnilo 11 ženských a 10 mužských týmů, přičemž na to, jak to ráno vypadalo bledě, jsme turnaj zvládli odehrát v poměrně příjemném čase.

Víkendové turnaje: Nechyběly sladkosti, perníkové trofeje a soutěž o šampaňské

úterý, 24. listopadu 2015

Další turnajový víkend je za námi. Tentokrát se v Praze na Vítkově hrály první večerní mixy, na benešovských kurtech se proháněly ženy i děti a v Pardubicích, kde byla účast nejhojnější, se proti sobě postavily smíšené páry. Chcete znát vítěze?

Pražský pohár v mini beachi

pátek, 1. května 2015

V sobotu 25. dubna proběhl v areálu Tenis Kapitol v Michli Pražský pohár, turnaj pro děti, který Beach Service pravidelně pořádá. Celkem se na písku potkalo 12 párů ve dvou kategoriích. Jak se děti popraly s přechodem pod širé nebe?

Big Shock! 2. liga žen v Benešově u Prahy

pondělí, 13. dubna 2015

V neděli 12.4. se v benešovské hale odehrálo další kolo Big Shock! ligy. Turnaj byl zejména ve znamení mladších hráčů, kteří u nás s turnaji teprve začínají. Jak se našim juniorům a juniorkám dařilo? Čtěte krátký report z klávesnice organizátorky Hanky Ledvinkové.

Pražská junior Beach liga

pátek, 21. listopadu 2014

 V sobotu 15.11. se v Beachklubu Pankrác odehrál první ze série turnajů juniorské Beachligy tohoto roku. Zastoupení hráčů našeho klubu na tomto turnaji bylo 6 dvojic ve dvou kategoriích, dva páry v chlapecké a čtyři v dívčí kategorii. Turnaj pro nás začal až v odpoledních hodinách v kategoriích do 15 let.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov