Sobota 6.2., 3 kategorie, 24 párů

Turnaje

Autor Kristýna Marková

úterý, 9. února 2016

Sobota 6.2., 3 kategorie, 24 párů

V sobotu jsme v benešovském S-centru organizovali rovnou tři kategorie. V jedné hale se nám sešli hráči ve věkovém rozpětí 7-50 let. Beach Service Tour tak uzavřela další kolo a níže si můžete přečíst, jak dopadlo.

Lehce po deváté odstartovaly první zápasy druhé ligy mužů, žen a mini beache do 10 let. Nejmladší kategorie se zúčastnilo pět párů. Utkali se mezi sebou pražští a benešovští pískomilové a změřili po delší době své síly. Vítězkou mini beache se stala Vanda Jindáčková, která si ve stejný den poprvé vyzkoušela také kategorii žen. Později jsme zjistili, že vítězka měla v sobotu i svátek, takže alespoň zpětně přejeme vše nejlepší!  

Kategorie mužů se zúčastnilo sedm párů. Začínalo se tak ve dvou skupinách po třech a po čtyřech. Následovaly zápasy v osmičkovém pavouku, takže všichni dostali ještě jednu šanci vylepšit si umístění. Vítězi tohoto kola Beach Service Tour se stali Venca Koch s Kubou Skryjou, kteří ve finále porazili Ondru Rédla s Jirkou Novákem.  

Ženské kategorie se zúčastnilo dvanáct dvojic, které byly dle nasazení rozděleny do čtyř skupin po třech. První dvě dvojice ze skupiny se probojovaly do osmičkového pavouka o první místo. Třetí ze skupin mezi sebou hrály o místo deváté. Vítězkami se staly Nikol Součková s Kristinou Viterovou, které ve finále porazily Anitu Hájkovou s Lucií Souralovou. Anita s Luckou odvedly po celý turnaj velmi vyrovnaný výkon a až do finále nedaly jediné dvojici šanci. Je tedy načase, aby naše mladé hráčky vyzkoušely první ligu. Dobrá práce, holky, jen tak dál! Musíme velmi vyzdvihnout i bronzovou příčku, kterou opanovali pardubičtí talenti Jirka Dostál s Bety Ročkovou. Ačkoliv jsou to teprve dvanáctiletí hráči, ovládli kategorii dospělých s naprostým přehledem a nadšením pro hru. Jejich nasazení, schopnost vzájemně si pomoc a ještě si u toho stihnout užít i zábavu, může být příkladem nejen pro začínající hráče, ale pro nás všechny.  

Vítězové si odnesli ceny od našich partnerů Hiko, Big Shock!, Stample, kterým tímto moc děkujeme.

Generální partner

Stample!

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova Levitas HIKO SPORT Plzeň pro sport JIP GALA KMOTRA Hanka Mochov