Tým Beach Service obhájil titul klubového mistra České republiky

Úspěchy hráčů našeho klubu

Autor Magdalena Dostálová

úterý, 28. srpna 2018

Tým Beach Service obhájil titul klubového mistra České republiky

Beach Service přesně po roce opět zaznamenává veliký úspěch – znovu se stal nejlepším beachvolejbalovým klubem v republice. Na Ládví proběhl o víkendu 25.-26.8.2018 druhý ročník mistrovství České republiky klubů. Vítězný tým Beach Service A se ve finále utkal s pražským klubem Hamr a třetí místo obsadil Beachklub Praha Strahov. Letošního mistrovství se zúčastnilo osm beachvolejbalových klubů, přičemž Beach Service sestavil týmy hned dva: Beach Service A, Beach Service B.

Herní systém se shodoval s loňským šampionátem. Jeden klubový tým byl sestaven ze čtyř dvojic: dvou ženských, dvou mužských. V případě nerozhodného stavu zápasů (2:2) mezi dvěma kluby se sestavil ještě tým pátý, ze smíšené dvojice, který poté o vzájemném skóre klubů rozhodoval. Turnaj se tak opět nesl ve svém výjimečném duchu v tom smyslu, že dvojice nesoutěžily samy za sebe, nýbrž za celý klubový tým.

Osm klubů se rozdělilo do dvou skupin po čtyřech. Ve skupině B se utkal Beach Service A i Beach Service B s kluby Vavřinec Kladno a Hamr.

Za Beach Service A nastoupily dvojice Jan Dumek/Václav Berčík, Robert Kufa/Julius Höfer, Karolína Řeháčková/Barbora Adamčíková a Tanja Diechtler/Bianca Zass.

Za Beach Service B hráli Martin Pihera/Ondřej Rédl, Jan Beran/Jiří Dostál, Klára Pecháčková/Alena Pecháčková a Tereza Příhodová/Anita Hájková.

Tým Beach Service A po postupu ze skupiny porazil 3:1 v semifinále klub Strahov. Nejen že se ve finále opět potkaly týmy Beach Service a Hamr, ale obdobně probíhal i jeho vývoj. Vítězství rozhodoval až pátý zápas, kam nastoupily dvojice Kája Řeháčková/Bobb Kufa a za Hamr Šárka Nakládalová/David Kufa. Nervy drásající utkání se protáhlo až do třetího setu, ve kterém Kája s Bobbem zvítězili až za neuvěřitelného skóre 25:23.

U žádného zápasu nechyběli věrní fanoušci, ať už z řad rodin, přátel, hráčů či hráček nebo jiných příznivců Beach Service. U hráčů zase bojovnost, týmová spolupráce a vzájemná podpora. Děkujeme!

Napsali o nás:

Český volejbalový svaz

sport.idnes.cz

isport.blesk.cz

Beachklub Ládví

Foto: Václav Kohelka

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov