Víkendové kempy pískomilů

Víkendové kempy pískomilů

Natalie Ratajová - čtvrtek, 2. května 2024

Kempy

Náš nejnovější areál v Nedvězí u Prahy je ideálním místem i pro krátké víkendové kempy pro ty nejmenší raubíře. Již dva roky v letní sezóně pořádáme dvoudenní kempy pro pískomily. Tento rok poprvé i pro děti z jiných měst, než jen z Prahy. Proto nás čeká víkendový formát kempu sobota (celý den) - neděle (dopoledne).

Co si můžete pod takovým kempem představit? 

Malé pískomily během tohoto kempu čeká mnoho zábavy na písku i mimo něj v klidném zázemí našeho areálu. Základem kempu jsou samozřejmě pohybové hry a dovednosti na písku, které jsou doplněny o: stopovačku s úkoly, které vedou děti k nalezení pokladu, palačinky či buchta ke svačině, večerní táborák s opékáním buřtů, možnost přespání ve stanu v bezprostřední blízkosti samotných kurtů, možné vyblbnutí na blízkém dětském hřišti a v neposlední řadě i volné kurty (beachové, tenisové) pro rodiče během dne. 


Letošní koncept a lehký harmonogram

Sejdeme se v sobotu před 10 hodinou ranní, abychom v 10 už mohli začít první hodinku dětského tréninku ve stylu našich pravidelných setkání. Poté následuje svačinka a odchod na stopovačku s rodiči, kdy my mezitím připravíme oběd (grilované masíčko či buřtíky). Po nalezení pokladu, je čas na oběd a polední klid na načerpání dalších sil na druhý trénink. Ten začneme okolo půl třetí a již bude více herní a na míru dětským požadavkům na hry spolu se zapojením beachových dovednostem. Po hodince takového tréninku je prostor opět na svačinku, nebo již pořádné hraní si na písku s bábovičkami a podobné pod mým dozorem. Po celý den si Vy rodiče můžete na volných kurtech na beach či na tenis kdykoliv zahrát a k dispozici je Vám i pingpongový stůl. Přibližně kolem půl šesté se pomalu přesuneme k ohníčku a začneme společně opékat buřtíky k večeři a pak už je to na Vás. Zda strávíte noc pod stanem v našem areálu nebo se raději vyspíte v pohodlí domova a dorazíte za námi zase v neděli. Ti co budou přespávat posnídají jogurtík a müsli a po snídani se připraví na poslední trénink kempu. na ten se k nám přidají i děti, které zvolili noc ve vlastní posteli a opět v 10 hodin se rozběhneme k prvnímu kolečku podél kurtů. Po tréninku už jen svačinka a prostor pro hru rodičů, mezi kterou půjdu s dětmi na hřiště, nebo si budeme hrát v prostorách areálu a poté už jen postupné rozloučení a těšení se na další chystaný kemp. 


Tak neváhejte a přihlašte své ratolesti na jeden z mnoha letních termínů, které plánujeme s Vámi a dětmi trávit společně v přírodním prostředí v blízkosti Prahy. 

Na těchto stránkách sekce: Pro hráče - Kempy - Vybrat areál - Nedvězí - Kemp pro pískomily (3-6 let)


Cena: 

900 Kč/dítě (bez přespání)

1000 Kč/dítě (s přespáním a snídaní)

500 Kč/rodič (s přespáním a snídaní)


Generální partner

Stample!

Beach Service finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice

Partneři a sponzoři

Národní sportovní agentura Pražský volejbalový svaz Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov STAVOKA Hradec Králové, a. s.
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov Kudy z nudy