Open kemp pro dospělé v Pardubicích

Open kemp pro dospělé v Pardubicích

Natalie Ratajová - úterý, 30. dubna 2024

Kempy

Jsi dospělý a rád bys podpořil svou ratolest při jeho oblíbeném sportu nebo se jen chceš odreagovat a strávit fajn čas na písku se super partou? Přijď na víkendový kemp Beach Service do Pardubic začátkem června. 

Právě tento Open beach kemp je určen pro všechny výkonnostní úrovně a zkušený trenér Tomáš Vála si Vás na začátku kempu rozdělí dle výkonnosti a poupraví každé cvičení přímo Vám na míru. 

Sám beach volejbal je jedním z nejzdravějších sportů, a tak tvé kotníky, kolena, páteř, ramena a celkově celé tělo bude při hře jako v bavlnce. Při správných odrazech a technice získáš hned po pár prvních trénincích pružnost, obratnost a nabereš fyzičku a beach Tě velmi brzy začne bavit. Beach volejbal je jedním z nejvšestrannějším sportů, při kterém se snažíme naučit správnou, zdravotně šetrnou, techniku všech úderů. 

To vše můžeš čekat právě na tomto víkendovém kempu


Co si pro Vás Tom připravil?

Sejdete se v sobotu v 10:00 na kurtech Beach Service v areálu TCV Pardubice (Brožíkova 450), rozcvičíte se a předvedete, jaká je Vaše herní úroveň :-) 

Podle toho si Vás Tom rozdělí na kurty, poupraví cvičení přímo pro Vaše beachvolejbalové skills a začne už samostatný kemp. Ranní trénink bude na základní technické beachvolejbalové údery. Po obědové pauze pak nově nabité technické zkušenosti převedete do herních cvičeních a po konci druhého tréninku i do samotné volné hry, kdy Vám stále bude Tom k dispozici na případné dotazy. 

Neděle bude ve velmi podobném duchu. Ranní tréninky opět zaměřené na techniku a taktiku základních úderů a při odpoledním tréninku opět přenesení do herních cvičení a do samotné hry. Tréninky se věnují určité herní činnosti jednotlivce, správné technice úderů a pohybu v písku.


Pokud nás ještě neznáš, co vše jako Beach Service pro dospělé pořádáme?

Tréninky

  • Pravidelné tréninky ve Tvém městě - 1-2x týdně pravidelný trénink 

Kempy

  • Večerní týdenní kemp OPEN - jde o sérii pěti tréninků, které navazují na dětské příměstské tábory v daném městě. Máš tak možnost si vytvořit takový malý příměstský tábor i jako dospělý po práci a zlepšit tak své dovednosti během krátké doby. Můžeš s sebou přizvat klidně kohokoliv dalšího (partnera, kolegu z práce, kamaráda…), který není členem. 

  • Víkendové kempy - víkendový kemp je koncipován klasicky jako jednodenní akce, jen do dvou dní :-) . Ranní trénink je zaměřen na techniku, polední trénink je herním tréninkem pro procvičení techniky probírané ráno a následně je možnost volné komentované hry pod zkušeným trenérem. Podle zájmu se může jednat o akci dvoudenní, kdy jsou tréninky doplněny turnajem nebo zaměřením na další technickou beachvolejbalovou stránku v návazných tréninkách. 

Itálie 

Naším nejintenzivnějším kempem, kde jsou tréninky ve dvou fázích za den a k tomu dobrovolná ranní rozcvička a večerní kompenzace, je určitě kemp v italském městečku Porto San Giorgio.  

  • Jarní rodinný turnus - jarní termín začátkem května je určen pro rodiny s dětmi, kdy jistě kdokoliv z rodiny bude mít svou skupinu, ve které bude spokojen. Nemusíte se bát, i děti od 3 let už dokážeme vést k pohybu a vy tak máte prostor i na svůj trénink. 

Rodinný turnus je určen i pro nevýkonnostní dospělé bez rodin. Co víc si přát, než si prodloužit léto a po dlouhé zimě se ohřát u moře a pořádně si zasportovat ve společnosti prima Beach Service party a italských delikates.

  • Podzimní turnus - je určen pro kohokoliv, kdo si chce prodloužit léto a přes den si zamakat na písku a zlepšit své dovednosti. Po večerech se pak odreagovat a odpočinout v blízkosti pláže.Generální partner

Stample!

Beach Service finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice

Partneři a sponzoři

Národní sportovní agentura Pražský volejbalový svaz Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov STAVOKA Hradec Králové, a. s.
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov Kudy z nudy