Blog

Výkonnostní Itálie květen 2023

Výkonnostní Itálie květen 2023

Vojtěch Kudrnovský - středa, 28. června 2023

Soustředění v Itálii

Máme za sebou další výkonnostní soustředění v naší milované Itálii. Hned jak letadlo přistálo v Pescaře, tak jsme si šli nakoupit, protože další dny to kvůli svátkům bylo ztížené. Následovala cesta vlakem do kempu. Za všechny musím poděkovat Milošovi, protože od vlaku jsme byli o kufry lehčí. V půl desáté jsme byli v kempu a od desíti bylo naplánováno zahajovací setkání pod vedením trenérů.

Beach kemp v Itálii, týden druhý by Kovy

Beach kemp v Itálii, týden druhý by Kovy

lucie kovářová - neděle, 16. května 2021

Soustředění v Itálii

Uplynul 2. týden od našeho velkolepého překonání hranic nesčetného počtu okresů a od Česka nás dělí nezvyklá vzdálenost. Do Itálie již úspěšně dorazila i druhá parta, nutno zdůraznit, že bez ztrát, s čímž skoro ani nikdo nepočítal, ale kupodivu jsou tu všichni. V dnešním článku se můžete i vy, z dalekého Česka, pokochat děním z druhého týdne a třeba se na základě toho rozhodnout, zda se sem někdy vypravíte či nikoliv, ale věřím, že už jen zdejší kuchyně za to stojí a na písek se již nepochybně také těšíte, tak si můžete počíst, jak jsme se po tak dlouhé době s pískem poprali my.

Jak proběhl náš první týden beach kempu v Itálii

Jak proběhl náš první týden beach kempu v Itálii

lucie kovářová - čtvrtek, 6. května 2021

Soustředění v Itálii

Pár dní zpátky jsme dorazili do naší oblíbené slunné Itálie, kde nám teď posledních pár dní pršelo, ale od nadměrné konzumace zmrzliny nás to neodradilo. Kromě nepříznivého počasí jsme se poprali třeba ještě s povinnou pětidenní karanténou a podobnými komplikacemi  a vy se v dnešním článku můžete pokochat našimi zážitky z prvního týdne.

Itálie - 10. ročník začne už příští týden

Itálie - 10. ročník začne už příští týden

Andrej Takáč - úterý, 15. dubna 2014

Soustředění v Itálii

V neděli jsem se vrátil z rychlé prohlídky nejen našich apartmánů v Silvi Marina, abychom se ujistili, že letošní ročník italských soustředění bude z naší strany velkolepý, a že neponecháme nic náhodě. 

Pozvánka na 10. ročník beach kempu v Itálii

Pozvánka na 10. ročník beach kempu v Itálii

Kristýna Marková - středa, 22. ledna 2014

Soustředění v Itálii

Zima ještě sice pořádně neudeřila, ale nás už to stejně táhne k moři. Pojeďte s námi! Připravte se na nadcházející beach volejbalovou sezónu! Ať už je Vaším cílem relax či těžká dřina. Obojí s námi můžete zažít! Foto: Lukáš Benda

Generální partner

Stample!

Beach Service finančně podporují:

Praha 10 Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice

Partneři a sponzoři

Národní sportovní agentura Pražský volejbalový svaz Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov STAVOKA Hradec Králové, a. s.
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov Kudy z nudy