Zahajujeme zimní beachvolejbalovou sezónu!

Aktuality

Autor Petra Šarešová

pátek, 25. září 2015

Zahajujeme zimní beachvolejbalovou sezónu!

Za okny se usadilo nefalšované podzimní počasí, a tak je na čase z mokrého a studeného písku utéct do vyhřáté haly. V Pardubicích už vás nohy zebat nebudou. V Praze, Benešově a v Plzni se haly dočkáte během pár příštích dní. 

Milujete plážový volejbal? Máme pro vás dobrou zprávu, půlroční pauzu si kvůli špatnému počasí dávat nemusíte. V našich areálech na Vítkově, v Benešově, Pardubicích a nově také v Plzni pro vás postavíme haly.

Do 16 hodin za kurt zaplatíte 350 korun, později si zahrajete za 550 korun. Všem doporučujeme nákup permanentek! Nejen že budete mít přednost v rezervacích, ale pokud se nebudete ulívat a budete vzorně sportovat, zároveň ušetříte. Při dlouhodobé rezervaci (31 týdnů) vyjde kurt o 100 korun na hodinu méně. Odpoledne si tak zapinkáte za 250 korun, od 16 hodin za 450. 

Jestli se haly nemůžete dočkat, určitě vás potěšíme. V Pardubicích je možné se pod střechou schovat celoročně (4 kurty jsou kryté po celý rok, 4 kurty jsou venkovní). V Benešově se bude hala stavět už tento pátek 25. září. Areál na Vítkově se zateplí 5. října a všichni zimomřiví sportovci se v Plzni zaradují 19. října. Ve všech halách najdete čtyři kurty, v Praze přibližně od listopadu dokonce pět. Ve večerních hodinách se místa dosti plní, jestli si chcete v zimě zapinkat, pospěšte si s rezervací!

V hale bude příjemných 19 stupňů. Postačí vám tedy kraťasy či legíny a tričko. Před zahřátím a po hře přijde vhod i mikina. Pro zimomřivé máme dobrou zprávu. Pokud by se vám zdál písek i ve vyhřáté hale studený, můžeme vám zajistit neoprenové ponožky Hiko.

Kroužky, turnaje a to ostatní 

Startuje nová sezóna, a tak začínají také kroužky. Ať už jste malí, velcí, profíci, či začátečníci, u nás si zahrajete. První dva tréninky si navíc můžete vyzkoušet zdarma a bez závazků. Pokud se vám u nás bude líbit, společně vám vybereme odpovídající úroveň. Vždycky se začíná s postavením haly, přihlásit se ale můžete kdykoliv během roku.

Pokud nestojíte o tréninky s profesionálními trenéry, ale chcete si jen s kamarády zahrát, klidně můžete. Pokud se budete s přáteli scházet pravidelně, udělejte si dlouhodobou rezervaci (od října do května). Pokud víte, že se pravidelně scházet nebudete, ozvěte se nám, jestli pro vás máme nějaké hodiny volné. Opět zde však platí, že dlouhodobá rezervace má přednost. 

Koho by bavilo trénovat a nehrát. V létě je turnajů habaděj, v zimě je to vždycky horší. A tak jsme se rozhodli, že potěšíme všechny soutěživé sportovce. Každý víkend bude připraven nejméně jeden turnaj Beach Service Tour. Někdy si zahrajou dospělí, jindy zase děti. 

Upozornění:

Stavění haly je pěkná fuška, a proto stále sháníme dobrovolníky! Chceš se přidat? Napiš nám a odměna tě nemine!


Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov