Proč je Beach service nejlepším klubem v Plzni

Proč je Beach service nejlepším klubem v Plzni

Vojtěch Kudrnovský - čtvrtek, 9. května 2024

Klub

Proč je Beach service nejlepším klubem v Plzni? Nevíte, proč zvolit právě Beach service, jako beachvolejbalový klub pro Vás, nebo pro Vaše dítě? Spoluhráč Martin Koupšet pro Vás našel top 17 bodů, proč jsme právě my nejlepším plzeňským klubem. 

1.     Jsme jediným plzeňským klubem, za kterým dojíždí zahraniční reprezentace, například: izraelská, polská, slovenská, maďarská a za italskou dojíždíme my.

2.     Vyhráli jsme jak MČR klubů, tak i klubovou Mevzu.

3.     Jediní plzeňští hráči, kteří si šáhli na medaili z mistrovství ČR v beach volejbalu, jsou plzeňští odchovanci.

4.     Pokud byste projevili opravdový zájem o trénování můžete se účastnit až devíti tréninků v rámci jednoho členství  týdně.

5.     V průměru každý víkend pořádáme klubové turnaje.

6.     Celoročně organizujeme i turnaje o finanční ceny, ale to pouze pokud jste členem.

7.     Jelikož kurty jsou naše, hra po tréninku není problém. Stačí, aby nebyly žádné rezervace a kurt je Vám plně k dispozici. Získáte tak další hodiny na písku a vše v rámci standardního členství.

8.     Pokud jste dospělí člen, areál je Vám k dispozici skoro pořád. Nezletilí členi musí být na kurtech s osobou starší osmnácti let.

9.     Dvakrát do roka jezdíme na soustředění do Itálie (na výběr máme z pěti termínů). Letos s námi dohromady pojede 350 lidí, a to znamená, že si každý najde skupinu své úrovně.

10.  Příměstské tábory Vám můžeme nabídnout i mimo Plzeň. Třeba v našem vlastním multifunkčním areálu v Nedvězí (ještě v Praze), kde máme kurty na beachvolejbal, tenisové kurty, nebo si tam lze zahrát nohejbal či ping pong.

11.  V klubu probíhají celoroční trenérská školení, a to zajistí, že každý náš trenér trénuje téměř stejně.

12.  Pořádáme jedinečný druh turnajů, a to jsou trenérské turnaje. Na nich se každému hráči věnuje trenér celý den i mimo kurt.

13.  Máme multifunkční členství. To znamená, že jako Plzeňák můžete využít klubové tréninky mimo Plzeň, třeba v Praze, Budějicích, Pardubicích nebo Benešově.

14.  Jako člen máte neustále k dispozici všechny naše trenéry. Poradí Vám od taktik, jídelníčku, technik beachvolejbalu nebo calisteniky, atletiky atd.

15.  Jeden z našich odchovanců, Jakub Vála, si zahrál na mistrovství světa do dvaceti jedna let.

16.  Šéf trenér Miloš Takáč má přes dvacet medailí z Mistrovstvích ČR za svou více než dvacetiletou kariéru trénování.

17.  Máme výběrový tým, který trénuje více než padesát dní nad rámec klubových tréninků a aktivně se připravuje na podání nejlepších výkonů.

Generální partner

Stample!

Beach Service finančně podporují:

Praha 10 Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice

Partneři a sponzoři

Národní sportovní agentura Pražský volejbalový svaz Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov STAVOKA Hradec Králové, a. s.
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov Kudy z nudy