Zahájení Beach Service Tour proběhlo nad naše očekávání

Turnaje

Autor Kristýna Marková

úterý, 15. září 2015

Zahájení Beach Service Tour proběhlo nad naše očekávání

V neděli 13.9. jsme na Vítkově zahájili první turnaj ze série Beach Service Tour. Celoroční soutěž byla odstartována první ligou mixů. Hráči nebyli odměněni pouze krásným počasím a společným grilováním, ale i dárečky od našich partnerů v čele s Big Shock! a Adidas COTY.

Turnaj začal téměř idylicky. Dorazilo šestnáct párů, které jsme rozdělili do čtyř skupin po čtyřech. První dva páry ve skupině dále pokračovaly v osmičkovém pavouku v bojích o zlato. Páry umístěné na třetím a čtvrtém místě ve skupině sestoupily do pavouka o deváté místo.

Líté boje probíhaly již ve skupinách

Nádherné počasí napomohlo všem v uvedení pohybového aparátu do akce, což po ránu pro mnohé z nás není nic jednoduchého. Již první zápasy tak byly velmi napínavé a o mnohých rozhodl až třetí set.

Posilnění organismu po třech zápasech ve skupinách přineslo hráčům spoustu sil i do dalších bojů

Po odehrání skupin jsme si dovolili dát s většinou, která již potřebovala dobít baterky, menší pauzu. Od dobrot, které gril nabízel, jsme se přesunuli kolem třetí odpoledne na kurty a na skupiny navázali zápasy v pavouku o první a deváté místo.

Sláva vítězům, čest poraženým!

Turnaj to byl neuvěřitelně vyrovnaný, takže bychom rádi pogratulovali opravdu všem! Spodního pavouka vyhráli Marie Borůvková s Martinem Chlupáčem, kteří se tak umístili na těžce vydřeném 9. místě. Do semifinále se probojovali Ondřej Rédl s Kateřinou Kleslovou, kteří se o přední příčky porvali s párem Radek Vostiňák a Klára Horáková. Do finále nakonec postoupili Radek s Klárkou, jelikož Ondra se svíjel v křečích a po kurtu už mohl chodit jenom po čtyřech. V dalším semifinále se utkali Iveta Kóšová s Tomášem Karským proti Kláře Vondrákové, která nakonec postoupila do finále. Celkovými vítězi se stali Klára Vondráková s parťákem, kteří ve finále porazili dvojici Radek Vostiňák s Klárou Horákovou. Na třetím místě se bez většího boje umístila Ivet s Tomášem, jelikož Ondřej Rédl se stále svíjel v křečích.

Přijměte, prosím, pozvání na ligu stejné úrovně, ale v kategorii muži a ženy tuto sobotu 19.9. na Vítkově! Vypadá to opět na slušnou účast.

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov