Beach Service nabírá nové zájemce o plážový volejbal

Beach Service nabírá nové zájemce o plážový volejbal

Kristýna Marková - středa, 26. srpna 2015

Aktuality

Máte rádi pláže, slunce a pohyb? Zajímáte se o své zdraví, chcete mít dobrou fyzickou kondici a potřebujete si po škole či po práci pročistit hlavu? Přijďte si vyzkoušet tréninky plážového volejbalu v příjemném kolektivu. Beach volejbal je nádherný, komplexní, zdravý a atraktivní sport.

První dva tréninky si u nás můžete vyzkoušet ZDARMA a bez závazků. V případě, že by se Vám u nás zalíbilo, budete následně zařazen/a do tréninkové skupiny Vaší úrovně, kde může začít naplno trénovat a oddávat se tomuto úžasnému sportu třeba každý den ;-).


Velice oblíbenými se také staly tréninky, ve kterých trénují maminky/tatínkové spolu se svými ratolestmi. Rodiče tak nemusí na děti čekat v restauraci nebo na lavičkách, ale mohou se do trénování aktivně zapojit. Tréninky jsou v tomto případě přizpůsobené takovým způsobem, že se nenudí děti ani dospělí, takže obě strany se toho mohou naučit spousty v rámci svých zkušeností, schopností a dovedností. Přijďte strávit společné chvíle s rodinou na písku!


Beach volejbal je určený komukoliv, koho tento sport bude bavit. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti a to ani s volejbalem šestkovým. Nemusíte mít 2 metry, přední česká hráčka Kristýna Kolocová má 170cm. Nepotřebujete mít žádné speciální vybavení ani spoluhráče, nebojte se přijít sami! Začít lze v jakémkoliv věku, ve světové špičce se drží i čtyřicátníci.


Jak postupovat v případě, že chci přijít na zkušební trénink?

Na webu www.beachservice.cz v sekci kontakty si vyhledejte kontakt na hlavní trenéry v areálech poblíž Vašeho bydliště, domluvte si s trenérem zkušební trénink a doražte k nám na písek! Už teď se na Vás těšíme. Trénovat s námi můžete v Praze, Benešově, Pardubicích i Plzni.

Níže přikládáme video z klubového dne, který je pravidelnou společenskou akcí čtyřikrát do roka. #JustsportandfunGenerální partner

Stample!

Beach Service finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice

Partneři a sponzoři

Národní sportovní agentura Pražský volejbalový svaz Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov STAVOKA Hradec Králové, a. s.
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov Kudy z nudy