Pravidla rezervací - S-Centrum Benešov u Prahy

Rezervaci kurtů lze provést prostřednictvím webových stránek: www.beachservice.cz. Pro rezervaci kurtů se stačí zaregistrovat a následně provést výběr areálu a hodiny, kterou chcete zarezervovat.

Rezervace jde odhlásit na webu pouze do 24 hodin před začátkem rezervace. Pokud budete chtít kurt zrušit ve lhůtě kratší než 24 hodin do času rezervace, kurt půjde odhlásit pouze telefonicky na čísle uvedeném v kontaktech u správce kurtů jednotlivých areálů. Při této omluvě jste povinni zaplatit 50% z ceny rezervace.

Pokud bez zrušení rezervace kurtu nedorazíte a dojde tedy k neuhrazení rezervovaného kurtu, jste povinni uhradit 100% rezervace. Další rezervace Vám před uhrazením případných dlužných částek nebudou povoleny.

Při trvalé sezónní rezervaci je možné zrušení rezervace do dané 24-ti hodinové lhůty vložením rezervací do náhradních hodin. Vložení do náhrad ve lhůtě menší než 24 hodin do začátku rezervace není možné.

Pokud budete mít zájem o zapůjčení jakéhokoli vybavení - míčů/tenisáků na beach volejbal/beach tenis NEBO byste měli zájem o zapůjčení beach tenisových pálek či beach badmintonových raket, vybavení Vám poskytneme za následující půjčovné:

Generální partner

Stample!

Beach Service club z.s. finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov