Seznam článků

Robert Kufa s Michalem Bízou vyhráli Český pohár

pondělí, 27. června 2016

Po menší odmlce si přečtěte, jak se Bobbík má, jestli je spokojený se svým novým týmem, i kde ho můžete vidět hrát v nejbližší době! 

Rozhovor se Simonem Nauschem, část třetí. “Believe you can – and you are halfway there.”

pátek, 29. ledna 2016

V poslední části rozhovoru se Simonem Nauschem se dozvíte o nových trendech ve světě profesionálního beach volejbalu, o tom jak probíhá klasický den trenéra na turnaji nebo co by Simon doporučil mladým sportovcům, kteří to chtějí někam dotáhnout.

Rozhovor se Simonem Nauschem, část druhá. "Pořád jsem jim opakoval, že každá porážka i každá kritika je pro něco dobrá."

čtvrtek, 7. ledna 2016

V další části rozhovoru se dozvíte více o nově složeném týmu Hermannová-Sluková, který se Simonem proplul první společnou sezónou, co stálo za jejich úspěchy a jak Simon hodnotí možnosti týmu postoupit na blížící se olympijské hry v Riu.

Rozhovor se Simonem Nauschem, část první. "Strašně moc rád lidem pomáhám naplnit jejich potenciál."

úterý, 29. prosince 2015

Již od chvíle, kdy se Markét s Bárou staly součástí týmu Beach Service, jsme se těšili, že lépe poznáme i muže, který je svým způsobem v pozadí a moc se toho o něm neví. Řeč je samozřejmě o trenéru Simonu Nauschovi. Ačkoliv počet rozhovorů s ním, alespoň tedy těch, které autorka zaregistrovala, by se dal spočítat na prstech jedné ruky, trenérských úspěchů evidujeme nespočet. V první části exkluzivního rozhovoru pro Beach Service poznáte i Vy Simona blíže. A že je o co stát!

Rozhovor: Bobb a Dumi o uplynulé sezoně i turnaji MEVZA v Pelhřimově

pátek, 20. listopadu 2015

Bobb Kufa s Honzou Dumkem za sebou mají sezonu jak na houpačce. Skvělé výsledky se střídaly se zraněními a ponurejšími výkony. Zeptali jsme se kluků, jak sezonu hodnotí, co v těchto dnech dělají i proč by se podle nich měli fanoušci beachvolejbalu přijet podívat na halové mistrovství střední Evropy v Pelhřimově.

Rozhovor: Jak se Kačky z Levitas staly partenerem Beach Service Tour

úterý, 10. listopadu 2015

Kateřina Průchová a Kateřina Hošková jsou fyzioterapeutky, které si otevřely vlastní praxi Levitas. A právě tyto dvě milé dámy, které mnozí znají z našich turnajů, se stávají partnerem Beach Service Tour. Nejlepší mužské a ženské páry čtvrtletí si tak budou moci dopřát jejich procedury. Na naše dotazy za obě odpovídala Katka Průchová.

Exkluzivně: Rozhovor s Markét a Bárou o vítězství v Turecku

pondělí, 2. listopadu 2015

O tom, že Markét Sluková s Bárou Hermannovou před týdnem vyhrály světovku v Turecku, jistě všichni víte. Nám se holky podařilo zastihnout a vyzpovídat ještě předtím, než se rozjedou na farmu v USA, kde budou relaxovat i trénovat.

Bára Hermannová: Naše největší zbraň? Obě umíme hrát tvrdě

pátek, 9. října 2015

O Markétě Slukové toho bylo napsáno mnoho. Znáte ale dobře její novou spoluhráčku Báru? Jak ráda tráví volné chvilky, proč se jí hraje dobře s Maki i jaké jsou největší zbraně nového týmu, se dozvíte v našem exkluzivním rozhovoru. 

Markéta Sluková: Po dlouhé době se na zimní přípravu zase těším

pátek, 2. října 2015

Markéta Sluková s Bárou Hermannovou měly minulý týden v Xiamenu dobře našlápnuto. Pak si Maki poranila kotník a turnaj pro ně skončil. Zatím to vypadá na potrhané vazy, ale až po magnetické rezonanci se zjistí, jak vážné zranění opravdu je. S Maki jsme si povídali o plánech do budoucna, hře s Bárou i co udělá s náhle nabytým časem.

David Lenc, spoluhráč Davida Kufy, a jeho pohled na mistrovství

pátek, 4. září 2015

Na závěr našeho krátkého seriálu bychom vám rádi představili Davida Lence, mistra České republiky, spoluhráče Davida Kufy a možná zítřejšího držitele titulu "King of the Beach".

Generální partner

Stample!

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov
Gymnázium Pardubice Mozartova Levitas HIKO SPORT Plzeň pro sport JIP KMOTRA